FOR PETS FOR PETS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR PETS


CVRČEK - GRANULE

Vystavovatel: Pet Farm Family s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A11

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Granule s cvrččím proteinem a lokálními surovinami. Vyrobeno za pomocí zelené energie. 0,5kg a 2kg balení.

Nejekologickejší granule v okolí. Cvrčky jsou skvělým zdrojem proteinu, na výrobu kterého se spotřebuje až 2000x méně vody a 10x méně krmiva než je tomu u hovězího. Taky vyprodukují až 1400x méně skleníkových plynů. V kombinaci z lokální zeleninou a bylinkami jsme připravili krmivo budoucnosti, které můžete ochutnat už dnes.


RAW PAMLSKY

Vystavovatel: Pet Farm Family s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A11

Pamlsky pro BARFisty. 100% masa, 5 příchutí - BIO Kravina, BIO Baranica, MSC Losie bobky, MSC Sardinka, Moriak

Baleno po 30g a 40g, dle příchutě. Vyrobeno v našem vlastním lyofilizátoru, aby jsme zaručili maximální kvalitu a chuť

Pamlsky pro milovníky syrového masa z kvalitních českých, slovenských a evropských mořských zdrojů. Nepoužíváme žádné umělé přísady, jenom čisté maso, které vysušíme. I pejsci kteří nebarfují se po nich mohou zbláznit. Křehká textura je vhodná i pro psy s chorým chrupem.


CVRČEK – KONZERVY

Vystavovatel: Pet Farm Family s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A11

Konzervy pro psy s cvrččím proteinem. Vhodné pro alergiky. 100g, 180g a 400g balení

Nejekologickejší konzervy v okolí. Cvrčky jsou skvělým zdrojem proteinu, na výrobu kterého se spotřebuje až 2000x méně vody a 10x méně krmiva než je tomu u hovězího. Taky vyprodukují až 1400x méně skleníkových plynů. V kombinaci z lokální zeleninou a bylinkami jsme připravili krmivo budoucnosti, které můžete ochutnat už dnes.


CESTOVÁČEK

Vystavovatel: Bezpečně se psem - Hala - 2, Stánek - B20

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

CestoVáček – je první výrobek české firmy svého druhu, který prošel nejpřísnější nárazovou zkouškou v akreditované zkušebně simulující reálnou nehodu. Jako jediná firma na světě jsme poprvé provedli nárazovou zkoušku s figurínou psa nad 30kg. Díky tomu, že je navržený přímo psovi na míru má vysokou schopnost ochránit psa při případné autonehodě. Tvar jeho konstrukce a použité materiály mají schopnost pohlcovat pružně energii a tím tak snižovat působící přetížení při nárazu a minimalizuje smrtelná poranění psa. Současně ale není třeba psa do ničeho poutat. CestoVáček má takovou pevnost, že dokáže psa zadržet bez použití postrojů. Současně dokáže oddělit psa od ostatních cestující a tím zabraňuje případným poranění lidí v autě. Detailní technické parametry jsou k nalezení na www.bezpecnesepsem.cz

Od 01/2019 zahájena sériová výroba


KOČIČÍ STROM COLOSSAL

Vystavovatel: Nikol Šabatová - Hala - 2, Stánek - B22

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Největším produktem je naše stromové škrabadlo, které je 210 cm vysoké a má 8 sedáků. Je to ruční česká výroba, strom je velmi pevný, bytelný, vydrží i smečku velkých koček a nemusí se kotvit do zdi. Určitě tvoří nádhernou dominantu v každé větší domácnosti.


FALCO CAT HOVĚZÍ KÝTA 120G

Vystavovatel: SOKOL FALCO s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B18

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Krmivo pro kočky všech věkových kategorií, ras i velkostí. Prvotřídní surovina – hovězí svalovina. Konzerva o váze 120g s papírovou etiketou na víčku. Konzerva je balena ve skupinovém balení po 8ks. Obal se skládá ze tří částí – krabička pro samotné uložení konzerv, barevně odlišitelné víko dle jednotlivých druhů a speciální ochranný přepravní obal, který lze jednoduše sejmout. Doba spotřeby je 3 roky od data výroby. Řada FALCO CAT se skládá celkem z 3 druhů – jelení kýta, hovězí kýta, losos filet.

100% svaloviny – konzervy jsou ručně plněny pouze čistou svalovinou. Nepřidáváme žádné obiloviny, rýži, zeleninu, ani droby. Receptura sestavena veterinářem. Luxus – inovativní vzhled, praktický obal, výjimečný design, luxusní výrobek pro opravdové gurmány. Český výrobek – jsme česká rodinná firma, proto i naše výroba probíhá v České republice. Single porce – velikost je navržena tak, aby krmení bylo snadné. Staří vyndat z plechovky do misky a obal vyhodit. Bez skladování.

První série, uvedení na trh 4. 4. 2019 na veletrhu FOR PETS, sériová výroba.


FELITI

Vystavovatel: Feliti club, z.s. - Hala - 2, Stánek - D04

FELITI - spolek dobrovolníků, kteří se snaží o regulaci přemnožených koček ve volné přírodě po celé ČR a to jedinou možnou humánní cestou - kastracemi. Peníze na tuto činnosti získáváme sbírkami, DMS a také z provozu eshopu. Pojďte nakouknout, zakoupit krásné věci a pomoci tím zlepšit život venkovních koček. Náš charitativní obchůdek najdete na veletrhu FOR PETS v hale B2. 


ATLET MSM  komplexní výživa kloubů

Vystavovatel: Bioveta, a.s. - Hala - 2, Stánek - B28

Unikátní, ověřená kombinace glukosaminu, chondroitinu a MSM.  Pomáhá zajistit integritu chrupavky a snížit riziko jejího poškození

ATLET MSM perorální prášek doporučujeme podávat:

    - hříbatům od 2. měsíce věku
    - pro předcházení onemocnění pohybového aparátu
    - sportovním a pracovním koním všech věkových kategorií

ATLET MSM perorální prášek je vhodný zejména na:

    -výživu, ochranu, a regeneraci kloubních chrupavek a tkání
    - zmírnění bolesti pohybového aparátu
    - zlepšení pohyblivosti a pro větší fyzickou výkonnost
    - zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
    - prodloužení aktivního věku zvířete
    - zlepšení celkové zdravotní kondice


ATLET BS komplexní výživa kloubů

Vystavovatel: Bioveta, a.s. - Hala - 2, Stánek - B28

Komplexní výživa kloubů s přírodním extraktem Boswellia serrata pro zmírnění zánětu a bolesti.

ATLET BS je vhodný zejména na:

- výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání
- zmírnění bolesti pohybového aparátu
- zlepšení pohyblivosti a pro větší fyzickou výkonnost
- zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
- prodloužení aktivního věku zvířete
- zlepšení celkové zdravotní kondice

 

 


STRES, ÚZKOST A NERVOZITA

Vystavovatel: Pet Farm Family s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A11

Přídodní doplněk stravy s uklidňujícím účinkem. Složení: Krůta z volného chovu, extrakt z listu  čajovníku (L-theanine), extrakt z mučenky (Passiflora incarnata), vitexin

Pamlsky ze slovenské free-range krůty s rostlinnými extrakty jsou skvělým doplňkem na zvládání nervozity, stavů úzkosti, nebo strachu. Pejsci jsou pak klidnější a vyrovnanější. Na obsažených látkach nevzniká závislost a je možné je užívat dlouhodobě.


WOW – konzervy pro psy z Rakouska

Vystavovatel: REBEL DOG - Hala - 2, Stánek - A04

Chcete super kvalitní konzervy pro vaše pejsky za skvělou cenu? Zaručený WOW efekt vašim pejskům i vaší peněžence přinese řada konzerv WOW od rakouského výrobce. V kolekci WOW najdete skvělý výběr mnoha chutí vč. monoproteinových konzerv s 90 % obsahem masa a vnitřností, recepturu Junior pro štěňátka a pejsky v růstu a lehce stravitelnou a výživnou recepturu Senior nebo Vegan zeleninovo-ovocný mix jako zdravou přílohu k masu či vařenému krmení. WOW pochutnání za WOW ceny! Přijďte si k nám vybrat svou chuť! Můžete platit bezhotovostně kartou přímo na stánku. Těší se na vás tým REBEL DOG!

www.rebeldog.cz


NUGO SRDCE

Vystavovatel: NUGO tašky pro psy - Hala - 2, Stánek - A25

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ručně vyráběná hračka pro pejsky, která pomáhá!!. Je stříhána ze zbytků výroby NUGO tašek (neplýtváme, vše využijeme). Cena NUGO srdce je 99 Kč. Dodací lhůta 2 - 4 dny.  

NUGO srdce je výrobek, který slouží pro získání finančních prostředků pro projekt NUGO srdcem, který pomáhá pejskům, kteří neměli v životě tolik štěstí. Celá částka, (ne pouze její část) získaná prodejem NUGO srdcí je věnována na vybraný útulek.  

Charitativní předmět na podporu útulků pro opuštěná zvířata.


Brit Fresh - Kulinářský zážitek do všech psích misek

Vystavovatel: VAFO PRAHA, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B27

Že si občas dopřejete večeři ve vyhlášené restauraci, kde servírují chody, o nichž se vám zdá ještě dlouho poté? Zkrátka čas od času rádi rozmazlujete své chuťové buňky? A co takhle dopřát podobný gurmánský zážitek svému čtyřnohému příteli? Naservírujte mu čerstvé maso a vězte, že se jeho rozkmitaný ocásek jen tak nezastaví.            


ACTIVE +/ PUPPY

Vystavovatel: Non-stop dogwear - Hala - 2, Stánek - B23

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Granule pro psy KANIKA Active +/Puppy jsou z čerstvého jehněčího masa s rýží. Složení jsme vybírali tak, aby ho tolerovali i citlivý jedinci a prospívali na něm psi v extrémní zátěži. Složení umožňuje kombinovat krmení granulemi s BARFem. Granule vyrábíme ve dvou velikostech balení – 3 a 12 kg. 12 kg je pak prodáváno v krabicích, které vyhrály obal roku 2018. Krabice funguje současně jako barel. Cena za 12 kg je 1349 Kč a vše je skladem.

Granule jsme primárně nechali vyrábět pro naše psy, které jsou ve velké zátěži s granulovaným krmivem je problém je ukrmit. Dále u granulí velkých značek je problém, že od výroby trvá dlouhou dobu (týdny až měsíce), než se krmivo dostane do misky k psovi. Proto jsme zvolili přímou formu prodeje – ne přes obchody. Granule může mít pes již třetí den od výroby a po celou dobu máme stoprocentní kontrolu, co se s nimi dělo.

 


CANINE CAVIAR SPECIAL NEEDS ALKALINE DIET (KUŘE)

Vystavovatel: Triple B Europe s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Zásaditá strava s omezeným počtem složek, které obsahuje protein nejvyšší kvality (kuře z volného výběhu) a jeden komplexní sacharid (hnědá rýže). Cena 1739 Kč/11 kg. Dostupné v ČR.

Vyvážené pH v hodnotě 7.6. – 8.0. pomůže předcházet vzniku krystalů v moči, pankreatitidě, zlepšuje funkci ledvin a jater, omezuje anaerobní aktivitu (stárnutí) a pomáhá k lepšímu okysličování krve. Obsahuje malé množství bílkovin (18%), nízké procento tuku (8%), ale dostatek kalorií. Díky vysokému množství kalorií nepřechází pes do režimu hladovění, ale tělo spaluje tuk namísto bílkovin. Pro psy s alergiemi a zdravotními problémy.

Sériová výroba


Pamlsky ONTARIO SOFT CHICKEN

Vystavovatel: ONTARIO - Hala - 2, Stánek - A22

Psi dokážou porozumět až 200 slov. Psychologové tak přirovnávají inteligenci psa zhruba dvouletému dítěti. Dříve se odborníci domnívali, že psi dokážou rozeznat pouze intonaci hlasu bez významu slov. Ukazuje se, že chvála pro psy působí jako odměna, avšak funguje nejlépe, když se spojí slova a intonace. Jako podporu při učení a chválení můžete využít kvalitní pamlsky ze sušeného masa.


HRAČKA PRO PSY KONG PHATZ HROCH

Vystavovatel: Samohýl group a.s. - Hala - 2, Stánek - A28

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Naprosto rozkošná hračka pro psy od světoznámého výrobce hraček. Zamilujete si ho vy a váš čtyřnohý kamarád. 


HYPOALERGENNÍ SUŠENKY PRO PSY THE DOG TREAT COMPANY

Vystavovatel: Samohýl group a.s. - Hala - 2, Stánek - A28

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ručně vyráběné sušenky z Velké Británie. Sušenky jsou vyrobeny z kvalitních surovin, jsou bezlepkové a bezmasé, proto jsou vhodné i pro psy s citlivým zažíváním.  Zároveň jsou bohaté na mastné kyseliny, které mohou pomáhat zvyšovat imunitu, podporovat růst, vývoj mozku a očí a obsahují kurkumu, která je známá pro své protizánětlivé vlastnosti. Produkt navíc zaujme stylovým obalem. Za nás prostě dokonalý pamlsek.

V prodeji v prodejnách Zvěrokruh a ve velkoobchodní distribuci Samohýl group.


FALCO DOG JELEN KÝTA 120G

Vystavovatel: SOKOL FALCO s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B18

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Krmivo pro psy všech věkových kategorií, ras i velkostí. Prvotřídní surovina – jelení svalovina. Konzerva o váze 120g s papírovou etiketou na víčku. Konzerva je balena ve skupinovém balení po 8ks. Obal se skládá ze tří částí – krabička pro samotné uložení konzerv, barevně odlišitelné víko dle jednotlivých druhů a speciální ochranný přepravní obal, který lze jednoduše sejmout. Doba spotřeby je 3 roky od data výroby. Řada FALCO DOG se skládá celkem z 3 druhů – jelení kýta, hovězí kýta, losos filet.

100% svaloviny – konzervy jsou ručně plněny pouze čistou svalovinou. Nepřidáváme žádné obiloviny, rýži, zeleninu, ani droby. Receptura sestavena veterinářem. Luxus – inovativní vzhled, praktický obal, výjimečný design, luxusní výrobek pro opravdové gurmány. Český výrobek – jsme česká rodinná firma, proto i naše výroba probíhá v České republice. Single porce – velikost je navržena tak, aby krmení bylo snadné. Staří vyndat z plechovky do misky a obal vyhodit. Bez skladování.

První série, uvedení na trh 4. 4. 2019 na veletrhu FOR PETS, sériová výroba.


PROSPERA s extraktem ze zeleného čaje

Vystavovatel: PROSPERA PLUS - Hala - 2, Stánek - A22

Extrakt ze zeleného čaje obsahuje velké množství zdraví prospěšných antioxidantů, které mají blahodárné pozitivní účinky na kardiovaskulární systém (srdce a cévy). Extrakt také působí protizánětlivě a snižuje nebezpečí vzniku a růstu nádorových buněk. Těchto vlastností je využito v PROSPERA PLUS Yorkshire a PROSPERA PLUS Chihuahua kde je extrakt ze zeleného čaje obsažen.


ATLET sirup pro psy a kočky

Vystavovatel: Bioveta, a.s. - Hala - 2, Stánek - B28

Chondroprotektivum pro psy a kočky pro zmírnění zánětu a bolesti

Tento veterinární přípravek obsahuje optimální množství vysoce účinných chondroprotektivních látek, zajišťujících správnou funkci kloubů a pohybového aparátu. Přípravek se používá při zvýšených nárocích na pohybový aparát. Používá se v období rekonvalescence po zranění nebo v období po prodělaném kloubním zákroku či operaci, kde použití přípravku vede ke zkvalitnění a prodloužení délky aktivního věku zvířete, k podpoře a obnově funkce pohybového aparátu.

Účinné složky veterinárního přípravku jsou:

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí kloubní synoviální tekutiny. Pokles koncentrace kyseliny hyaluronové v kloubech vede ke zvýšenému namáhání kloubních chrupavek. Podávání hyaluronové kyseliny brání destrukci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.

Glukosamin hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

Chondroitin sulfát je důležitou součástí kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.

MSM obsahuje organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky.

Hydrolyzovaný kolagen je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky. Zabezpečuje její pevnost a pružnost. Nedostatek kolagenu vede k poruchám hybnosti a postupným degenerativním změnám.

Brusinkový extrakt má silné antioxidační vlastnosti.

Extrakt z Boswellia serrata působí prostřednictvím inhibice enzymu 5-lipoxygenázy, podobně jako syntetická antirevmatika, protizánětlivě a proti bolesti.


LÁSKA 01 PRO ZDRAVÉ ZUBY A DÁSNĚ

Vystavovatel: Dokonalá Láska s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

LÁSKA 01 je čistě přírodní veterinární přípravek pro péči o zuby a dásně psů. Obsahuje jen kontrolované přírodní ingredience, konkrétně pak nosný olej a rostlinné esence. Prodejní cena základního, 30ml balení je 392 Kč včetně DPH. Schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv. Schvalovací číslo: 014-17/C. Dodací lhůta spotřebiteli je do 24 hodin v závislosti na zvoleném dopravci.

Čistě přírodní veterinární přípravek. Skutečně přírodní – bez syntetických příměsí, bez sulfátů, parabenů, silikonů, emulgátorů či konzervantů. A tím je zcela ojedinělý. Přípravek dosahuje výborných výsledků při problémech s dásněmi a při výskytu zubního plaku a kamene. Účinky jsou při pravidelné péči znatelné od 3. až 8. týdne.

Přípravek je na trhu sedmý rok. Pořídilo přes 30 000 chovatelů a pejskařů. Ti, co nakoupili ve značkovém e-shopu, z více než 60% nákup opakují. Neupravená hodnocení jsou v počtu tisíců na Heurece a Facebooku.


APPLAWS - ultraprémiová krmiva pro psy a kočky

Vystavovatel: REBEL DOG - Hala - 2, Stánek - A04

Značka Applaws patří ke špičce na trhu. Granule pro psy a kočky jsou zcela bez obilovin, s bylinkami pro zdraví vašich mazlíčků, přírodně konzervované. Kapsičky, konzervy a paštiky plné masa nabízí široký výběr chuťových variací i pro nejmlsnější mazlíčky. Na našem stánku si přijdou na své především kočičky, které mohou vybírat z nejoblíbenějších chutí. Můžete platit bezhotovostně kartou přímo na stánku. Těší se na vás tým REBEL DOG, oficiální dovozce Applaws pro ČR.


CVRČEK – SUŠIENKY

Vystavovatel: Pet Farm Family s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A11

Sušenky pro psy z cvrččí mouky. Vhodné pro alergiky. 100g balení.

Nejekologickejší sušenky v okolí. Cvrčky jsou skvělým zdrojem proteinu, na výrobu kterého se spotřebuje až 2000x méně vody a 10x méně krmiva než je tomu u hovězího. Taky vyprodukují až 1400x méně skleníkových plynů. V kombinaci z lokální zeleninou a bylinkami jsme připravili krmivo budoucnosti, které můžete ochutnat už dnes.


Kelpa Bioveta

Vystavovatel: Bioveta, a.s. - Hala - 2, Stánek - B28

Veterinární nutriční doplněk pro psy a kočky. Ochuceno kvasnicemi, mátou a petrželí.

  • Odstraňuje zápach z tlamy
  • Podporuje funkci štítné žlázy a imunitního systému
  • Zlepšuje kvalitu kůže a srsti
  • Má antioxidační účinky

Složení:

mořská řasa Ascophyllum nodosum 90 %

máta (sušený list)

petržel (sušený list)

kvasnice (sušené, deaktivované)            


Řasa z čistých norských moří je zdrojem důležitých minerálů zejména jódu, vápníku, fosforu, hořčíku, a draslíku, železa, vitaminů skupiny B a C a esenciálních aminokyselin.

Přimíchejte do běžné stravy vašeho zvířete. Přípravek používejte pravidelně.

Pro optimální efekt doporučujeme podávat dlouhodobě.

Odměrka je součástí balení.


IMUNOVET

Vystavovatel: ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. - Hala - 2, Stánek - B03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Veterinární kapky, obsah: 30ml.

Cena: člen 430,-Kč, zákazník: 559,-Kč.

Prodej: kluby Energy ČE, eshop.

Přípravek s obsahem čistého latexu z rostliny CROTON LECHLERI, peruánskými indiány nazývané Sangre de Drago - DRAČÍ KREV.

Působí tonizačně, antibakteriálně, antivirově, antimykoticky a jako antioxidant.

(více na www.energyvet.cz - produkty)


Taška, kterou nakrmíte psa z útulku

Vystavovatel: Pet Heroes z.s. - Hala - 2, Stánek - B11

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Hlavní funkcí Tašky, kterou nakrmíte psa z útulku je získávat finanční prostředky na chod neziskové organizace Pet Heroes z.s. a zároveň dělat radost lidem, kteří si ji koupí. 

Technické parametry: 38 x 42 cm, Materiál: 100% bavlna

Tašku přihlašujeme proto, že se jedná o zboží, které je v dnešní době velmi oblíbené - snoubí se zde praktičnost s ochranou životního prostředí (absence plastu, opakované využití) s pomocí neziskové organizaci, která peníze pak využije na svůj chod a pro své azyly, kde se stará o zvířata. Pokud lidé chtějí pomáhat a přispívat na zvířátka, je tato taška ideálním artiklem - nejen její koupí, ale samotné nošení pomáhá. 

Výrobek je již delší dobu standardně umístěn na eshopu a také na kamenném obchodě, kde jsou k nalezení i jeho barvené a kočičí alternativy. 


Superpotraviny vstupují do krmiv pro hlodavce

Vystavovatel: Jindřich Šíp - Chovprodej - Hala - 2, Stánek - B32

Na veletrhu FOR PETS 2019 představí výrobce krmiv Apetit® nové krmivo pro všechny hlodavce a zakrslé králíky Apetit® BOTANICA, které přináší do krmiv pro hlodavce šetrně pěstované, sušené a zpracované tzv. zelené superpotraviny. Mladé zelené rostlinky pšenice, ovsa, petržele a vojtěšky, ze kterých se Apetit® BOTANICA skládá, obsahují v přirozené formě kvalitní vlákninu a řadu vitamínů a minerálů, z nichž některé fungují i jako přírodní antioxidanty, kterých se v běžné stravě často nedostává. Tyto zelené rostlinky nejsou rozšířenou součástí krmiv, jejich přínos je přitom podobný jako u populárního produktu zdravé lidské výživy – zeleného ječmene nebo listové zeleniny. Nyní máme tedy možnost dopřát svému miláčkovi stejně zdravou stravu, kterou dnes v rámci moderních trendů dopřáváme i sami sobě. Nové krmivo Apetit® BOTANICA najdeme na stánku 2B 32.


Plnohodnotné jídlo i chutná odměna

Vystavovatel: VAFO PRAHA, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B27

Věděli jste, že kvalitní konzerva poslouží jako velký pomocník, a to dokonce na několik způsobů? Můžete ji servírovat jako odměnu hodnému pejskovi, který vzorně čekal, až přijdete domů z práce, jako zpestření jeho monotonního jídelníčku, jako narozeninový „dortík“, ale také jako plnohodnotnou stravu dodávající všechny potřebné živiny nebo ji využít jako potravu na cesty pro psy, kteří jsou na BARF stravě. Nedocenitelná je i v horkých dnech nebo před sportovním výkonem domácích mazlíků, kdy je možné ji použít jako zdroj tekutin. Psy lze v těchto případech zavodnit dokonce i tak, že konzervu před podáním rozmícháte ve vodě a zvíře pak doplní více tekutin najednou. Měkké kousky masa mají navíc tu výhodu, že je rozžvýkají i chlupáči, kteří mají špatné zoubky a tvrdé granule se jim konzumují obtížně.


ŠAMPON PRO ŠTĚŇATA A CITLIVKY

Vystavovatel: DOGTOWN - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tento šampon obsahuje esenciální olej z levandule, která má skvělé regenerační a protizánětlivé schopnosti, její vůně má navíc uklidňující a relaxační účinky. Jeho speciální jemná formule je vhodná pro štěňata a psy s citlivou či problematickou kůží.

Šampon 500 ml s dávkovačem.

Vyrobeno v ČR.

První série, novinka za zaváděcí ceny.


PULLER

Vystavovatel: REBEL DOG - Hala - 2, Stánek - A04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Sada dvou výcvikových kruhů pro psy z unikátního patentovaného plovoucího materiálu v několika velikostech. Cena se pohybuje od 198 do 498 Kč dle velikosti. Výhodou materiálu  je, že neničí zuby a psi jej rádi uchopují, protože se do něj mohou silně zakousnout.

Práce s Pullerem je pro psy velkou zábavou a zároveň intenzivním tréninkem. Dva fialové kruhy nabízejí až překvapivé možnosti v práci se psem. Pro majitele jde o tři jednoduchá cvičení, pro psa je to spoustu fyzické aktivity, kdy můžete zvyšovat psovi fyzičku, obratnost, poslušnost, vazbu na majitele, techniku zákusu...

Sportovní a tréninková pomůcka Puller je na trhu delší dobu a zájem o ní velmi rychle stoupá. Velký boom zaznamenala po loňském Mistrovství světa v Dog Puller, které se v ČR konalo.


VETERICYN ROZTOK, VETERICYN HYDROGEL, VETERICYN PRO PÉČI O OČI, UŠI A HOT SPOT

Vystavovatel: A care a.s. - Hala - 2, Stánek - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Přípravek pro hojení ran, péče o uši, oči a kůži, biologicky odbouratelný produkt. Patentovaný produkt na bázi kyseliny chlorné pro hojení ran. Plastové lahvičky se střičkou nebo kapátkem. Cena od 263,- do 743,-. Vše skladem.


FYTOVET

Vystavovatel: ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. - Hala - 2, Stánek - B03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Veterinární přípravek - kapky. Minerální doplněk přírodního původu pro zvířata.

Obsah: 100ml

Prodej: kluby Energy ČR, eshop

Cena: členská 426,-Kč, zákaznická: 554,-Kč

Unikátní biologicky vysoce využitelný koloidní roztok více než 64 prvků v přírodní formě, vstřebatelnost až 98%.


FEROMONY PRO PSY A KOČKY: SNADNÁ POMOC V NESNADNÝCH SITUACÍCH

Vystavovatel: CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A17

Víte, že existuje jednoduché bezlékové řešení, jak pomoci Vaší kočce přestat značkovat močí po bytě, škrábat po nábytku nebo bojovat s dalšími kočkami ve Vaší domácnosti? A víte také, že můžete pomoct Vašemu psovi zvládat stres, když je sám doma a demoluje byt, když nerad cestuje autem, když se bojí ohňostrojů a bouřek, nebo když si třeba přinesete domů malé štěně?

Na všechny tyto i další situace existuje pomoc v podobě kočičích a psích feromonů.

Přípravky řady FELIWAY obsahují kopii kočičích tvářových feromonů, které kočky běžně uvolňují, když jsou spokojené a cítí se v bezpečí. Přípravky FELIWAY FRIENDS pro kočky a ADAPTIL pro psy zase obsahují kopie uklidňujících mateřských feromonů, které pomohou kočkám a psům zvládat náročné stresující situace a v domácnostech s více kočkami pomohou nastartovat harmonické soužití. Novinka ADAPTIL JUNIOR pomáhá štěňatům zvládat příchod do nové rodiny bez zbytečných pronaříkaných nocí a pomáhá štěňatům i během celého procesu socializace a učení.

Feromony od společnosti CEVA jsou celosvětově nejprodávanějšími a jsou první volbou veterinářů po celém světě. Přípravky řady FELIWAY navíc získali prestižní ocenění Cat Friendly Award udělované nezávislou mezinárodní organizací International Cat Care. Toto ocenění je udělováno výrobkům, které se významně zaslouží o kočičí zdraví a spokojenost.

Najdete na stánku CEVA v hale 2, stánek A17.  


Víte, že...

Vystavovatel: REPTIPLANET - Hala - 2, Stánek - A22

Denní živočichové potřebují pro svůj zdravý růst a pohodu nejen světelné a tepelné záření, ale také složku UVA a UVB? UVA záření zajišťuje podporu metabolických procesů (příjem potravy, rozmnožování, vylučování apod.) a UVB složka podporuje přeměnu vitamínu D3, který zajišťuje vstřebávání vápníku. Optimální osvětlení terária je možné řešit širokospektrálními žárovkami nebo kombinací výhřevných, světelných a UVB žárovek.


GRANULE - KRAVINA, BARANICA, LOSIE BOBKY

Vystavovatel: Pet Farm Family s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A11

Granule z opravdového masa, bez moučky a bez chemie.

Kvalitní lokální granule z českého a slovenského masa (losos je z EU) a zeleniny s bylinkami. Poctivé krmivo z místních surovin vyrobeno v naší továrně je zárukou kvality, jakou jen ztěží někde najdete. Vysoký obsah proteinu je zárukou toho, že jsou granule z opravdického masa, nikoliv z masokostní moučky. Vyrobeno za pomocí zelené energie.


HRAČKA OSLÍK PREMIUM KŮŽE

Vystavovatel: AKINU CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Hračka z měkké hovězí kůže, pískací. Hračku nabízíme v mnoha tvarech a barvách. Velikost oslík: 175mm Materiál: hovězí kůže, polyester, plast

Měkká hovězí kůže je úžasně voňavá a na dotek velmi příjemná. Přírodní materiál láká k okusování, pejsek si tak posiluje žvýkací svaly a neporaní se. Oslík je také velmi vhodná hračka pro štěňátka. Zvuk, který vydává pískátko v hračce vybízí k ještě zábavnější hře.

 


CHLADÍCÍ KOST SNACK PRO PSY

Vystavovatel: AKINU CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Chladící hračka na pamlsky. Plovoucí hračka. Více druhů a tvarů. Velikost kosti: 145x25x75mm Materiál: TPR guma, pitná voda 

Zábavná a funkční hračka pro psy. Hračka lze v mrazáku zamrazit, psa při hraní ochlazuje. Ideální i pro přezubující štěňata. Do otvorů v hračce lze vložit pamlsky. Hračka plave, lze si s ní hrát i ve vodě, použít ji například jako aport.

 


Justýni pro zvířata

Vystavovatel: „Justýni pro zvířata o.s.” - Hala - 2, Stánek - B13

Jsme nezisková organizace založená dobrovolníky za účelem fyzické, finanční i materiální pomoci týraným zvířatům a ochraně přírody. Náš spolek provozuje charitativní krámek, z něhož poskytujeme finanční pomoc. Podporované organizace pečlivě vybíráme a navazujeme s nimi užší a dlouhodobou spolupráci. V nabídce našeho krámku naleznete ruční výrobky pro domácí mazlíčky i pro jejich páníčky, jako například myšky se šantou kočičí, přetahovadla pro psy, vodítka, tenisáky, magnetky, šperky a další skvělé věcičky! 


Značka FUNKY DOG na veletrhu

Vystavovatel: FUNKY DOG - Hala - 2, Stánek - A10

FUNKY DOG je eco-friendly značka, která pomáhá zvířatům v nouzi. 

Všechny naše produkty jsou vyráběné v České republice s ohledem na životní prostředí, zvířata i lidi. Většina produktů je vyráběná v chráněných dílnách nebo malých českých dílnách s úctou k řemeslu. Používáme převážně přírodní materiály jako je bavlna, len a Piňatex - rostlinná alternativa kůže z vláken ananasových listů. 
Z prodejních cen jednotlivých produktů darujeme od 10% - 30% útulkům a organizacím, které se věnují záchraně zvířat.
Na letošním For Pets najdete na našem stánku celou řadu novinek, ať už to bude Piňatex kolekce obojků a vodítek v červené a černé barvě, pelechy vyrobené kompletně z přírodních materiálů, nebo hračky z konopného lana a doplňky na podporu komunikace psů se speciálními potřebami (potřebuji prostor, háravá fena, neslyšící pes apod.).
Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.


MÁVATKO TREMBLE

Vystavovatel: Nikol Šabatová - Hala - 2, Stánek - B22

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Námi designované mávátko, které je určené jak pro energickou kočku, nebo pro  vícepočetnou smečku koček - je vyrobené festovně, aby se hned nerozbilo, jako 98% všech ostatních hraček na trhu


SPACÍ PYTEL LY

Vystavovatel: Non-stop dogwear - Hala - 2, Stánek - B23

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Funkční spací pytel pro psy – Ly (v norštině přístřešek), který poskytne teplo, pohodlí a ochranu při toulkách přírodou, ve stanu, na túrách nebo při čekání v autě. Spacák se skládá ze dvou částí, které jsou odděleny zipem po celém obvodu. Vnitřek je polstrován mikrofleesem, který netrhá srst a zvenčí je voděodolná vrstva s ripstopem, aby nedošlo k porušení. Výplň tvoří extrahřejivý primaloft. Vyrábí se ve třech velikostech. 

Spacák Ly je jedinečný svou konstrukcí. Pes se do něj může snadno uvelebit při krátkém čekání, anebo zachumlat, když jste na výletě. Použitelný je i v zimě, díky jedinečným izolačním vlastnostem materiálů. Náročné testování proběhlo v norské přírodě.

 


Weber-mlýn

Vystavovatel: Miroslav WEBER - Hala - 2, Stánek - B37

Firma Weber-mlýn je dovozcem kanadských biologicky vhodných krmiv ACANA a ORIJEN, které je určené pro všechny psy a kočky a je vyráběné oceňovanou firmou Champion Petfoods. Dovozem krmiv se zabývá už 20 let a mimo prvotřídní krmiva nabízí také široký sortiment chovatelských potřeb všeho druhu. Krmiva ACANA a ORIJEN se vyznačují vysokou kvalitou vstupních surovin, jasným původem surovin, vysokým obsahem masa v krmivech pro psy i kočky a jedinečným postupem výroby.


KRMIVO PRO KRÁLÍKY WITTE MOLLEN PUUR

Vystavovatel: Samohýl group a.s. - Hala - 2, Stánek - A28

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pestrá směs pro králíky obsahující celé kousky sušené zeleniny a bylinky.

V prodeji v prodejnách Zvěrokruh a ve velkoobchodní distribuci Samohýl group.


ALAVIS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ + CANNABIS CBD EXTRAKT

Vystavovatel: Patron ca, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Komplexní výživa kloubů pro koně. Pro regeneraci pohybového aparátu hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.

Původní receptura ALAVIS Triple Blend Extra Silný obohacená o CBD (kanabidioly). Napomáhá koním při výživě, ochraně a regeneraci kloubních chrupavek a tkání, výrazně pomáhá pro zmírnění bolesti pohybového aparátu, pro zlepšení pohyblivosti a větší fyzickou výkonnost. Přispívá ke zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek.

Jedná se o novinku z produktů řady ALAVIS obsahující Cannabis CBD. Na trh bude uveden v dubnu 2019.


DOG'S LOVE BIO ŘADA

Vystavovatel: REBEL DOG - Hala - 2, Stánek - A04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Krmivo pro psy rakouského výrobce řady BIO má certifikát 100% BIO kvality EU, je to kolekce tří masových konzerv sestavených jako kompletní krmivo, dvou druhů Vegan ovocno-zeleninových konzerv a rostlinného oleje ze šesti druhů za studena lisovaných olejů. Na ní navazuje řada B.A.R.F., se kterou se velmi dobře kombinuje právě zelenina a olej.

Bio produkty mají čisté složení bez zátěže hormonů, hnojiv a jiných chemikálií a jsou tak velmi šetrné k organismu konzumenta, ale zároveň produkce všech surovin použitých k výrobě šetří životní prostředí, dbá na welfare zvířat a tím přispívá k ochranně životního prostředí. 


FONTÁNA H2O DOG

Vystavovatel: AKINU CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Obsahuje filtr s aktivním uhlím, filtrační a čerpací systém s vysoce kvalitním čerpadlem, 6L nádrž a dentální péči pro správnou ústní hygienu. Nabízíme také menší velikost pro psy a malá plemena psů. Velikost: 245x155x155mm Materiál: potravinářský plast 

Dentální péče ve fontáně chrání proti zubnímu plaku a zubnímu kameni, pomáhá udržovat zdravé dásně a svěží dech. Čerpací systém fontány, vodu provzdušňuje a udržuje ji křišťálově čistou, bez usazování slizu a slin. Pes tak má čerstvou a filtrovanou vodu po celý den. Jednoduché skládání a instalace bez nářadí. Fontánu lze mýt v myčce.

 


PŘÍRODNÍ MEDICÍNA PRO ZVÍŘATA

Vystavovatel: ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. - Hala - 2, Stánek - B03

ENERGYVET je veterinární sekce společnosti Energy. Naše filosofie a pohled
na zdraví/nemoc vychází z celostního pojetí přístupu ke zvířatům a v širším ohledu
i ke vzájemným interakcím s námi lidmi.
Pracujeme se sortimentem přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré východní medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod.


FERD BELT

Vystavovatel: Non-stop dogwear - Hala - 2, Stánek - B23

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Opasek je vyroben z paměťové pěny, která se krásně přizpůsobí vašemu pohybu. Opasek je lehký, psa připínáme pomocí hliníkové horolezecké karabiny. Na opasku je několik oček, ke kterým lze přidělat pulku nebo sáně a vyrazit na expedici. Dále je možné opasek doplnit o lehkou kapsu FERD BAG. Opasek se vyrábí ve třech velikostech. 

Lehký a jednoduchý opasek, který lze využít na všechny aktivity, ať už se jedná o několikadenní túru anebo krátký canicross. Použité materiály dodaly opasku úplně jiný rozměr. Všechny spony a karabiny jsou mnohem odolnější a vydrží větší zátěž. A přitom u opasku výrazně klesla váha.

 


ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO PSY

Vystavovatel: AKINU CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

24 okýnek, 24 pytlíčků s masovými pamlsky pro psy. Celkem 250g sušeného masa. Velikost: 250x375x35mm Materiál: papír, plast Cena: 199Kč Dodací lhůta: skladem

Originální vzhled, jedinečná náplň. Adventní kalendář pro psy se sušeným masem jsme měli jako novinku na Vánoce 2018. Mezi našimi zákazníky měl obrovský úspěch.

Sériová výroba


Přírodní krmiva PLATINUM

Vystavovatel: PLATINUM NATURAL s. r. o. - Hala - 2, Stánek - A23

 Psi přesně vědí, co chtějí – maso, tak přírodní, a tak čerstvé, jak je jen možné. Každý pes bez ohledu na svou velikost, rasu a věk potřebuje maso jako základ stravy, která mu dodá dostatek energie a životní vitality. Krmivo Platinum Natural obsahuje nejméně 70 % čerstvého masa, 18 % původní masové šťávy a žádnou přidanou vodu. Krmivo Platinum Natural splňuje nejvyšší požadavky z hlediska kvality a chuti. Naším posláním je přinášet pejskům krmivo ve špičkové kvalitě a být pro Vás i Vaše mazlíčky partner číslo jedna. Chceme pro ně to nejlepší, protože pro Vaše psy jste celý svět.


PETKIT COZY

Vystavovatel: Nikol Šabatová - Hala - 2, Stánek - B22

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Elektronický pelíšek Petkit Cozy, u kterého jde nastavit teplota přes aplikaci - v létě může být klimatizovaný, v zimě naopak zateplený. Šetří to energii třeba během dovolené, kdy člověk nemusí kvůli zvířeti vytápět celou domácnost. V létě to naopak řeší případné přehřátí zvířat.


Extrémně žravá odměna inspirovaná divočinou

Vystavovatel: VAFO PRAHA, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B27

A protože si aktivní, zvídavý a poslušný mazlíček zaslouží i kvalitní odměnu, obsahuje řada Carnilove Fresh také spoustu přírodních křupavých a poloměkkých pamlsků. Ty v duchu holistické filosofie obsahují kromě lahodného čerstvého masa i spoustu bylinek a lesního ovoce, které plní řadu nejrůznějších funkcí: zlepšují trávení, mají antibakteriální účinky, slouží jako prevence vysokého cholesterolu, regulují obsah glukózy v krvi, posilují imunitu a zdraví mozku, zamezují zánětům, zlepšují zdraví dásní a ochraňují močový aparát. A když návrat ke kořenům a přirozené stravě, tak bez barviv, chemie a cukru.


NUGO TAŠKA

Vystavovatel: NUGO tašky pro psy - Hala - 2, Stánek - A25

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

NUGO taška je navržena pro pohodlné přenášení menších psů, kteří se v nich nosí rádi a bez stresu. Skládá se z vnější tašky a vnitřní vyjímatelné zateplené vložky (zimní a letní varianta).  Doporučená nosnost je 2 - 8 Kg. Dodací lhůta je 2 - 4 dny s dopravou zdarma. Cena za kompletní sestavu (NUGO taška, vložka + tubus) - 1499 Kč.   

Originalita, Pohodlí pejska i páníčka, Praktičnost a skladnost nejen na cestách, Snadná údržba, Odolnost a kvalita materiálů i zpracování výrobku, Letní a zimní varianta v jednom, Pelíšek na cesty, Možnost výběru z mnoha barevných variant (kompatibilita), Originální obal, Design a styl, Možnost být vždy a všude se svým pejskem.     

Sériová výroba - 7 barevných variant.


Víte co je Psyllium?

Vystavovatel: PROSPERA PLUS - Hala - 2, Stánek - A22

Je to rozpustná vláknina z obalů semen jitrocele indického, která v trávicím traktu má schopnost několikanásobně zvětšit (až 40 x) svůj objem a navodit pocit sytosti. Svým bobtnáním vytlačuje z trávicího traktu škodlivé, toxické a rakovinotvorné látky. Těchto schopností je využito v receptuře PROSPERA PLUS Light, určené pro dospělé pejsky trpící nadváhou nebo pejsky s menší aktivitou.


Fipron

Vystavovatel: Bioveta, a.s. - Hala - 2, Stánek - B28

FIPRON 50 mg roztok k nakapání na kůži - spot-on pro kočky

Antiparazitární přípravek pro kočky proti blechám, klíšťatům a všenkám.

 

FIPRON 67 mg roztok k nakapání na kůži - spot-on pro psy S

Antiparazitární přípravek pro psy proti blechám, klíšťatům a všenkám.

 

FIPRON 134 mg roztok k nakapání na kůži - spot-on pro psy M

Antiparazitární přípravek pro psy proti blechám, klíšťatům a všenkám

 

FIPRON 268 mg roztok k nakapání na kůži - spot-on pro psy L

Antiparazitární přípravek pro psy proti blechám, klíšťatům a všenkám.

 

FIPRON 402 mg roztok k nakapání na kůži - spot-on pro psy XL

Antiparazitární přípravek pro psy proti blechám, klíšťatům a všenkám.

 


FELIWAY FRIENDS DIFUZÉR

Vystavovatel: CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

FELIWAY FRIENDS difuzér představuje jedinou klinicky ověřenou kočičí feromonovou terapii na trhu s prokázaným účinkem snižování napětí a omezování konfliktů v domácnostech s více kočkami. Jedná se o kopii kočičího uklidňujícího feromonu, který přirozeně vylučují kojící kočky, aby uklidnili koťata po narození.

Díky působení feromonů omezuje konflikty a napětí mezi kočkami a přispívá k jejich harmonickému soužití. Snižuje rvačky, blokování, honičky nebo zírání mezi kočkami. K viditelnému zlepšení dochází již během 7 dní používání (doloženo studiemi).

FELIWAY FRIENDS difuzér je první volbou veterinářů i chovatelů při řešení konfliktů mezi kočkami. Získal také ocenění „Cat Friendly Award“ od nezávislé charitativní mezinárodní organizace International Cat Care.


Vybavení nejen pro psy a koně

Vystavovatel: MANMAT s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B17

MANMAT – tradiční český výrobce vybavení nejen pro psy a koně. MANMAT byl na počátku českého mushingu a v průběhu let se stal předním tuzemským producentem vybavení i pro individuální sporty. Naše výrobky používají samozřejmě i nesportovci. Někdy okolo roku 2008 byla přidána výroba vybavení pro koně, která se postupem času vyvinula do dnešního širokého spektra produktů. Oblíbenost mezi koňáky získaly především polstrovaná ohlávka, funkční odpocovací deka, podsedlová dečka, lehké kamaše a zvony. MANMAT je z 80% firmou exportní. Z mimoevropských odběratelů stojí za zmínku: Aljaška, JAR, Japonsko, Austrálie.


GRANULE PRO PSY ANNAMAET GRAIN FREE OHANA PUPPY

Vystavovatel: Samohýl group a.s. - Hala - 2, Stánek - A28

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Další z unikátních receptur jedné z neuznávanějších značek krmiv v USA, za kterou stojí její majitel, významný musher Rob Downey, který se celý svůj život intenzivně věnuje výzkumu a vývoji krmiv pro psy. Ohana obsahuje živočišné bílkoviny z mořských ryb, hlavní ingrediencí je moučka z divokých aljašských tresek lovených na udici. Toto krmivo představuje optimální výživu pro štěňata díky vysokému zastoupení esenciálních mastných kyselin EPA a DHA. Ty totiž podporují správný vývoj a zrání mozku štěňat, jejich zdrojem je rybí tuk a řasy. Dále obsahuje kokosovou mouku a banánovou moučku se směsí inulinu a prebiotik na podporu funkce trávicího traktu a kokosový olej obsahující triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, které napomáhají správnému vstřebávání a využívání tuků v těle. Jedná se o naprosto unikátní krmivo s pečlivě formulovaným složením a vysoce kvalitními surovinami z udržitelných zdrojů. Z tohoto pohledu na českém trhu nemá konkurenci.

V prodeji v prodejnách Zvěrokruh a ve velkoobchodní distribuci Samohýl group.


Pelíšek Moggy

Vystavovatel: Nikol Šabatová - Hala - 2, Stánek - B22

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pelíšek jménem Moggy, který je naše výroba. Je nádherným designovým doplňkem do domácnosti a hodí se jak pro kočky, tak pro malé psy.


PAMLSKY RAW RAW FREEZE DRIED – KREVETY

Vystavovatel: REBEL DOG - Hala - 2, Stánek - A04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Mrazem sušené krevety (krill) v přírodním stavu v celých kouscích (natural) jako pamlsek vhodný pro psy a kočky. Balení pamlsků má doporučenou MOC 129,- Kč.

Svým typek suroviny se jedná o jedinečný produkt na trhu, vysoká kvalita a výživová hodnota, naprosto čistá technologie zpracování, vysoká atraktivita - mrazem sušené malé krevety (krill), které obsahují zdraví prospěšné látky, nejsou konzervovány glycerinem ani jinými konzervanty.

Novinka na trhu, pamlsky RAW RAW již byly na veletrhu For Pets oceněny, RAW RAW Krevety jsou novinkou v kolekci a rozšiřují řadu velmi oblíbených a kvalitních pamlsků.


REBEL DOG ...vychytané věcičky pro vaše mazlíčky!

Vystavovatel: REBEL DOG - Hala - 2, Stánek - A04

Zveme vás na stánek REBEL DOG, kde můžete svým mazlíčkům koupit krmiva Applaws, nová krmiva DOG’S LOVE s velkým výběrem monoproteinových konzerv a granulí, konzervy WOW rakouského výrobce za super ceny. Přijďte si k nám vybrat ze širokého sortimentu odolných hraček a outdoorových doplňků, pelíšků, oblíbených 3D polštářků, nejrůznějších pamlsků a dalších rebelských vychytávek. Letos představíme novou kolekci mrazem sušených pamlsků RAW RAW (výherní produkt Grand Prix roku 2017). Pro pejsky tu bude hrací koutek s pamlskovými hlavolamy, Pullerem a další zábavou. Čeká vás spousta výstavních slev, barev a chutí! U nás můžete platit bezhotovostně kartou přímo na stánku. Těší se na vás tým REBEL DOG!


ECO BAMBUSOVÁ MISKA M

Vystavovatel: AKINU CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ekologické misky jsou vhodné na vodu i krmivo. Nabízíme různé barvy, velikosti i tvary. Velikost M: 80x200mm Objem M: 800ml Průměr misky M: 16cm Materiál: bambus 

Akinu ECO bambusové misky jsou vyrobeny z přírodního bambusového prášku. To z nich dělá výrobek biologicky odbouratelný a absolutně bezpečný k životnímu prostředí. Tyto misky jsou plnohodnotnou ekologickou náhradou plastu. Miska je kompostovatelná – za 3 - 5 let se rozloží na biologický odpad. Krásný přírodní vzhled se hodí do každé domácnosti. Tyto misky pro psy jsou ideální na krmivo i na vodu. Lze je mýt v myčce na nádobí.

 


HAPPY CAT 7,2 L SANDY

Vystavovatel: AKINU CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Vysoká absorpční schopnost. Velikost krystalů: 0,5-2mm Objem balení: 7,2l Velikost balení: 350x460x150mm Materiál: silikagel 

Vysušuje, pohlcuje pach a tekutinu. Je jedinečná svou písčitou strukturou a vysokou absorpcí. Kočkám je příjemnější na používání, přirozeně vyhledávají sypké a písčité prostředí pro vykonání své potřeby.

 


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje