Pohodlnější život pro psy a jejich páníčky díky Fiddovi


Určitě jste se s tím taky už setkali. Jdete parkem a všimnete si podomácku vyrobeného plakátu, který hlásá, že se v blízkém okolí ztratil pes. Díky Fiddovi ale už tohle bude brzy minulostí. Zdarma stažitelná appka se totiž postará o to, aby se zaběhnutý mazlíček našel co nejdřív. A jak? Jednoduše! Dá všem ostatním pejskařům v okolí vědět jaké plemeno psa se ztratilo, jméno i základní vlastnosti.

 

Fiddo ale toho má k nabídnutí mnohem víc. Obsahuje i zeď, kde se každý může se svým hafanem pochlubit prostřednictvím fotky nebo videa, umožňuje uživatelům navazovat mezi sebou přátelství, plánovat společné venčení a jiné akce. Ale to není zdaleka všechno.

 

Fiddo přinese i hafo původního obsahu, ve kterém zkušení kynologové vysvětlí, jak naučit psa nejrůznějším povelům i jak se o něj správně starat.

 

Na mapě si každý může trackovat dobu své procházky, objevit kde je nejbližší veterina, psí hřiště nebo třeba psí hotel či kadeřnictví.

 

Appka Fiddo bude zkrátka k sežrání. A než si ji budete moci stáhnout, sledujte facebookový profil https://www.facebook.com/fiddoaplikace/ nebo mrkněte na fiddo.cz