Výsledky soutěže Grand Prix veletrhu FOR PETS 2020


Výherním exponátem ceny Grand Prix se stala NUGO Taška pro psy od firmy NUGO

Komisaři ocenili fakt, že se jedná o domácí český výrobek a rodinnou firmu s promyšlenou výrobou, kdy se ze zbytků vyrábí další produkty, jejichž výdělek jde na útulek.  NUGO taška je navržena pro pohodlné přenášení menších psů, kteří se v nich nosí rádi a bez stresu. Skládá se z vnější tašky a vnitřní vyjímatelné zateplené vložky (zimní a letní varianta). Originalita, pohodlí pejska i páníčka, praktičnost a skladnost nejen na cestách, Snadná údržba, Odolnost a kvalita materiálů i zpracování výrobku, Letní a zimní varianta v jednom, Pelíšek na cesty, Možnost výběru z mnoha barevných variant, Originální obal, Design a styl, Možnost být vždy a všude se svým pejskem vyhrálo letos firmě NUGO prvenství.

 

Čestné uznání Gran Prix získala letos firma Funky Dog za Žlutou signální vestu s nápisem

Zářivá žlutá signální vestička s označením pro pejska, který potřebuje prostor. Vestička je vhodná pro malinké i velké pejsky.  Iniciativa Žlutá stužka se snaží pomáhat pejskům, kteří potřebují prostor. Jakékoliv žluté označení pejsků má signalizovat lidem v okolí, aby se k pejskovi nepřibližovali, aby k němu nepouštěli děti a psy. Vyrobeno ručně v chráněné dílně v České republice, ryze českou firmou, která dává část výdělku na útulky. 

 

Další Čestné uznání Grand Prix získal výrobek BEDCELL firmy CIUR a.s.

BEDCELL je ekologické stelivo pro domácí mazlíčky. Ekologická podestýlka z celulózového vlákna a přírodního absorbentu zápachu. Na komisi zapůsobil fakt, že použité stelivo jde spláchnout do záchoda nebo přidat na kompost.

 

Děkujeme vystavovatelům za přihlášené výrobky a za jejich letošní učast a budeme se těšit opět na Grand Prix FOR PETS 2021!