Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!


Co je třeba udělat?

Pokud se tedy v termínu 7. – 10. dubna 2022 chystáte na výstavišti v pražských Letňanech navštívit veletrh For Pets, pak máte jedinečnou možnost vzít vzorek trusu rovnou s sebou, v hale 2, stánek B14 navštívit kterýkoliv den stánek kynologického magazínu eCanis a přímo tam ho odevzdat pověřenému pracovníkovi veterinární laboratoře Labvet. Vyšetření se samozřejmě nebude provádět přímo na místě, nýbrž na odborném pracovišti. Vám to ale ušetří cestu nebo „trable“ se zasíláním něčeho podobného. A to už za to určitě stojí.

Jak má vzorek vypadat?

Ideální je čerstvý trus umístěný do čisté uzavíratelné nádoby (např. malé skleničky, kelímku od jogurtu apod.), ze které půjde i dobře vyjmout. Nesmí být vyschlý, plesnivý nebo zmrzlý! Nádobu se vzorkem je vhodné označit jménem majitele a základními informacemi o zvířeti – druh, jméno, plemeno, pohlaví a věk.

Kolik je toho nutné dodat?

Psi a kočky: zhruba ve velikosti vlašského ořechu

Ovce a kozy: 10 – 20 bobků

Drůbež, exoti, holubi: 2 – 3 výkaly

Koně: 1 kobylinec

Králíci, drobní hlodavci: cca 10 bobků

Plazi: 1 čajovou lžičku

Zaregistrujte se dopředu!   

Štěstí přeje připraveným! Však to jistě znáte.  A právě proto se pod níže uvedeným odkazem můžete na vyšetření z pohodlí domova rovnou objednat a Labvet s vámi bude už dopředu počítat. Navíc můžete využít i speciální cenové nabídky pouze v rámci tohoto veletrhu.

Běžná cena: 200 Kč

Veletržní cena: 100 Kč (platí při platbě předem)

Registrační formulář naleznete zde