FOR PETS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Masové konzervy se 100 % masa

Český výrobce FALCO vyrábí masové výrobky pro psy a kočky již více jak 25 let. Masové konzervy obsahují 100% masa a jsou vhodné pro všechna plemena, velikosti i stáří psů a koček. Neobsahují dochucovadla, sóju, konzervační ani barvící látky. Široká nabídka druhů svaloviny a kombinaci s droby zajistí psům i kočkám opravdu pestrý jídelníček. Na stánku budou vystaveny, i k prodeji, všechny druhy i typy konzerv.

Z vlastní výroby je v nabídce také široká paleta sušených masových pochoutek. Při jejich výrobě není použita žádná chemie a jsou sušeny horkým vzduchem. Pro krmení syrovým masem nebo vlastní úpravu, nabízí výrobce více jak 50 druhů mražených mas i mleté salámy. Vše je možné zakoupit na e-shopu nebo na značkových prodejnách.

www.falcokrmiva.com

2019-03-29 13:52:57 Více  

Limitovaná edice KRÁLÍK SVALOVINA BEZ KOSTI

Na letošním ročníku výstavy představí výrobce FALCO limitovanou edici masové konzervy KRÁLÍK SVALOVINA pro psy i kočky. Jedná se o jarní novinku, kterou bude možné zakoupit pouze v měsíci DUBNU. Jedná se o 100% poctivé kousky vkládané svaloviny bez kosti. Tato edice se odlišuje nejen druhem masem, ale také víčkem v barvě jarní trávy a velikonoční etiketou. Novinka bude na stánku nejen prezentována, ale také k prodeji po celou dobu výstavy.

Zároveň s dubnovým prodejem bude probíhat celý měsíc i velká fotosoutěž na facebookové stránce SOKOLFALCO. Zapojte se i Vy, výherce získá novinky v hodnotě 2000 Kč.

www.falcokrmiva.com

2019-03-29 13:51:49 Více  

ODHALENÍ NOVINKY – nová řada masových konzerv pro psy a kočky

Prvotřídní krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, ras i velkostí. Konzerva o váze 120g. Single porce – velikost je navržena tak, aby krmení bylo snadné. Stačí vyndat z plechovky do misky a obal vyhodit. Bez skladování.

Konzerva je balena ve skupinovém balení po 8ks, ale lze ji koupit i jednotlivě. Řada FALCO DOG i FALCO CAT se skládá celkem ze 3 druhů – jelen kýta, hovězí kýta, losos filet.  Jedná se o 100 % výběrovou svalovinu – konzervy jsou ručně plněny pouze čistou svalovinou. Nepřidáváme žádné obiloviny, rýži, zeleninu, ani droby. Luxusní výrobek pro opravdové gurmány.

2019-03-29 13:49:28 Více  

Víte, že pivovarské kvasnice...

...vznikají jako vedlejší produkt při výrobě piva a jsou čistě přírodním produktem. Mají vysoký obsah vitamínů řady B a podporují nejen chuť k jídlu, ale mají také pozitivní vliv na kůži a srst pejsků. Dále také podporují celkovou vitalitu a imunitu pejsků.

V recepturách PROSPERA PLUS jsou pivovarské kvasnice nedílnou součástí granulí určených pro kategorii malých plemen Mini (které mají 1-10kg v dospělosti).

2019-03-27 19:50:10 Více  

Čipování a registrace zvířat přímo na veletrhu

Na veletrhu FOR PETS opět najdete veterinární a čipovací ambulanci - VETCENTRUM Duchek, která bude na veletrhu nabízet čipování psů za zvýhodněné ceny, dále také antiparazitika pro zvířata a jejich aplikaci‚ vč. tablet k odčervení a proti klíšťatům, a bezplatnou poradnu v oblasti preventivní péče a výživy.

Chybět nebude ani PET FAMILY – centrální registr zvířat, který na veletrhu představí NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT a do něhož budou moci návštěvníci veletrhu bezplatně registrovat svá domácí zvířata - psy a kočky, ale také fretky, hlodavce, ptáky, terarijní a jiná zvířata v zájmovém chovu. Návštěvníci se psy, kteří nejsou označeni mikročipem, budou mít možnost své psy očipovat ve veterinární a čipovací ambulanci – VETCENTRUM Duchek a označené psy následně registrovat v PET FAMILY – centrálním registru zvířat.

2019-03-27 14:35:41 Více  

Těšte se!

Český výrobce SOKOL FALCO odhalí na For Pets dvě velké novinky! Limitovanou velikonoční edici na měsíc duben a zcela NOVOU ŘADU masových konzerv pro psy a kočky. Nové řadě bude věnována část stánku a zapojit se můžete i do soutěže. Jako vždy budou na stánku také probíhat ochutnávky pro vaše mazlíčky a o správném krmení se můžete poradit přímo se zástupci firmy.

SOKOL FALCO vyrábí masové výrobky pro psy a kočky již více jak 25 let. Masové konzervy obsahují 100 % masa a jsou vhodné pro všechna plemena, velikosti i stáří psů a koček. Neobsahují dochucovadla, sóju, konzervační ani barvící látky. Široká nabídka druhů svaloviny a kombinací s droby zajistí psům i kočkám opravdu pestrý jídelníček.

2019-03-27 13:33:48 Více  

Víte o kočkách, že...

Průměrný věk koček se neustále zvyšuje a nyní se již pohybuje okolo 15 let. Z oficiálních i neoficiálních zdrojů můžeme dohledat důkazy o stáří kočky přesahujících i 30 let. Za nejstarší kočku se neoficiálně považuje Creme Puff, která se narodila v roce 1967 a dožila se neuvěřitelných 38 let a tří dnů. Délku a kvalitu života Vaší kočky můžete výrazně ovlivnit výběrem kvalitního krmiva.

2019-03-26 19:03:51 Více  

Víte, že...

Kočky jsou mnohem lepší sprinteři než lidé. Kočka je lovec a dokáže vyvinout rychlost až 50 km/h, když to vezmeme ve srovnání se známým atletem Usainem Boltem, který dokázal v závodu na 100 metrů vyvinout maximální rychlost 44,72 km/h. Výkony koček jsou úctyhodné a zaslouží si odměny ve formě kvalitních pamlsků.

2019-03-25 18:50:31 Více  

Až z daleké Kanady

Přípravy na FOR PETS nepodceňují ani Kanadě. OVEN-BAKED Tradition vám představí granule pečené v peci. Hledejte je na stánku COBBYS PET.

2019-03-22 15:20:56 Více  

Víte o psech?

Psí tlama dokáže vyvinout tlak až 90 kg na oblast čtverečního palce a u některých plemen je to až 200 kg

To už chce pořádnou dávku kvalitních hraček.

 

Kočka si dokáže zapamatovat události až na 16 hodin, zatímco psi ne déle než pět minut?

Trénujte jejich hlavu s interaktivními hračkami.

 

Že mezi člověkem a psem je nejpevnější pouto?

Pečujte o něj společným hraním.

 

Mezi 3. až 4. měsícem začíná štěně přezubovat a v tomto období má také zvýšenou potřebu okusovat předměty?

Dopřejte mu vhodné hračky, které mu neublíží při žvýkání.

 

Najdete na stánku SUPER ZOO

2019-03-22 11:48:44 Více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje