FOR PETS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Aktuality


PF 2022

2021-12-01 09:03:09 Více  

ZVLÁŠTNÍ CENA VELETRHU FOR PETS a ČASOPISU HAF & MŇAU

Zvláštní cenu, bez udání pořadí, získaly letos 4 fotografie. Výherci dostanou dvě vstupenky na příští FOR PETS. Výsledky fotosoutěže najdete také v časopise Haf & Mňau, který vychází již 1.prosince.

Čertíci s pohledem andělů - Aranka od Štičího rybníka (matka, 3 roky) a bráchové Arne a Asger z ChS Letí jako Sheep (synové, 0,5 roku)

Parťáci, bez ohledu na velikost - Alvin (9let), Fred (11 let), Zackey (3 roky).

Spolubydlící, co se potkali na Veterinární univerzitě - Tiri (8let), Aslan (4), Cara (1,5roku), Nora (10let)

Bláznivé střely se kterými se člověk nikdy nenudí a vždy umí potěšit a vzápětí naštvat - J'Adore Kuklík (8let), Daytona Kuklík (10let), Engie Magic Inferno (9Let), Grá Mac Tìre Alba del Lupo (1,5 roku)

2021-11-24 16:06:13 Více  

ROZTOMILOUŠ VELETRHU FOR PETS

Veletrh FOR PETS zná vítězné ROZTOMILOUŠE.

1. místo patří tandemu Bobina a Baddy. Bobina je roční border teriérka a Baddy je osmiletý pejsek plemene yorkshire. Panička o nich říká: „Každý jiný a přesto stejní“.

2. místo obsadili parťáci Denny a Cliff. Oběma je shodně 6,5 roku, jen Denny vyrostl a Cliff je maličký. Svěřili nám tajemství velké psí loupeže: „Nejdřív jsme paničce ukradli srdce, pak i postel“.

3. místo náleží tříleté fence jménem Soffie. Viditelně má ráda návštěvy, poslala nám svůj uvítací slogan: „Ucho sem, ucho tam, ráda tě u nás doma přivítám“.

Výsledky fotosoutěže najdete také v časopise Haf & Mňau, který vychází již 1.prosince. Všichni výherci dostanou dárkový balíček od AKINU plný psích dobrot.

2021-11-24 14:51:58 Více  

KOMIK VELETRHU FOR PETS

Veletrh FOR PETS zná vítězné KOMIKY.

Na 1. místě se umístil dvouletý pejsek Charlie. Kdo jiný by měl být komikem veletrhu, než „bláznivý pejsek, který miluje všelijaké ňamky a hlavně pamlsky“.

2. místo patří šestiletému Teddíkovi, který měl, zdá se, při focení úplně jiné starosti. „Támhle vzadu podávají něco dobrého?“

3. místo patří dvouapůlleté fence Tamince. Prozradila nám na sebe, že její nejoblíbenější hra s páníčky je: „Kdo bude poslední v posteli je párek!“

Výsledky fotosoutěže najdete také v časopise Haf & Mňau, který vychází již 1.prosince. Všichni výherci dostanou dárkový balíček od AKINU plný psích dobrot.

2021-11-24 14:37:14 Více  

FEŠÁK VELETRHU FOR PETS

Veletrh FOR PETS zná vítězné FEŠÁKY.

Na 1. místě se umístila roční fenka MIA (celým jménem Bohemia od Tůmova Mlýna), která o sobě říká: „Do všeho jdu na 1000%, jsem největší mazel a nic mě nerozhodí, miluji veškerou činnost, co mi panička nabídne, nejvíce mě ale baví lovecký výcvik a běhání!!!“

2. místo obsadil pejsek KIM (13 měsíců, celým jménem Akim Gold Treasure Lochness). Jeho panička nám prozradila, že „Kim je miláček celé rodiny, vášnivý milovník aportů a také jídla“.

3. místo si vysloužila dvouletá fenka Jingle. Jako správný psí parťák je „veselá a bezstarostná za všech okolností“.

Výsledky fotosoutěže najdete také v časopise Haf & Mňau, který vychází již 1.prosince. Všichni výherci dostanou dárkový balíček od AKINU plný psích dobrot.

2021-11-24 14:11:07 Více  

7. konference Naše příroda

Již 7. ročník KONFERENCE NAŠE PŘÍRODA se uskuteční v úterý 23. listopadu 2021. Pořadatelé vše připravují pro tradiční osobní setkání v přednáškovém sále Clarion Congress Hotelu Olomouc. Jelikož se situace kolem nemoci covid-19 opět zhoršuje a každým dnem může dojít ke zpřísnění vládních opatření, mají připravený i záložní plán, kdy by akce probíhala jako v loňském roce formou živého on-line streamu. O přednášky tedy v žádném případě nepřijdete! Akce proběhne za podpory Olomouckého kraje, stálého generálního partnera – společnosti NET4GAS, s.r.o., a partnera – společnosti Českomoravský štěrk, a.s.

Zde můžete nalézt aktualizované informace o letošním programu.

2021-11-08 09:36:54 Více  

Salon krásy na FOR PETS

Střih a úprava psů, péče o velká plemena, péče o kočky, Spa a wellness terapie, hlídíní psů s individuálním přístupem, práce s přírodní kosmetikou pro mazlíčky BOTANIQA. To si mohou vaši mazlíčci užívat v Pets Grooming salonu Praha 6. A nejen tam. Dne 23.10.2021 od 9,30 hod Vám na stánku č.5B13 firmy Jipe Bohemia děvčata ze Pets Grooming salonu, Kateřina a Dina poradí v údržbě srsti, upraví, či zastřihnout Vašeho mazlíčka.

2021-10-19 07:50:57 Více  

Patricie Pagáčová představí charitativní kalendář 2022

Pokud máte rádi herečku Patricii Pagáčovou, pak Vám zajisté uděláme radost. V sobotu 23.října 2021 u nás totiž tuto krásku se srdcem na pravém místě budeme mít na hlavním pódiu. Od 13:15 do 13:30hodin zde osobně představí svůj charitativní kalendář pro rok 2022 s názvem Psí život. Kalendář je plný rozkošných psů a také milých VIP osobností, které zbožňují hafany. Kalendář si u nás budete moci v sobotu přímo zakoupit a to u hlavního pódia na stánku Psí život. Patricie bude na stejnojmenném stánku v sobotu zhruba od 13 do 15hodin.

Více o projektu Psí život najdete na https://www.psizivot.com/

2021-10-18 15:53:21 Více  

Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Zvažujete v dohledné době nechat svému čtyřnohému příteli laboratorně vyšetřit trus, abyste se mimo jiné ujistili, že je prostý vnitřních parazitů a nemuseli tak zatěžovat psí organismus zbytečným odčervováním pomocí chemie? Pak možná uvítáte možnost spojit příjemné s užitečným a „zabít dvě mouchy jednou ranou“!

2021-10-18 16:25:57 Více  

PESTAURACE na FOR PETS

Každý z nás si jistě velice rád dopřeje vynikající gastronomický zážitek v příjemné restauraci. Hlavně, když nám jídlo někdo připraví. Co kdyby ale mohli do restaurace i naši psi? Nyní je to možné! Značka Fitmin představuje nový koncept pojízdné restaurace pro psy – tzv. Pestaurace. Jedná se o mobilní restauraci, se kterou se v průběhu roku setkáte na vybraných místech napříč celou republikou. Vaši psí miláčci si tak mohou pochutnat na tom nejlepším menu dle vlastního výběru.

2021-10-18 16:11:07 Více  následující
Plán výstaviště

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje