FOR PETS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

FOR PETS


ODHALENÍ NOVINKY – nová řada masových konzerv pro psy a kočky

Prvotřídní krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, ras i velkostí. Konzerva o váze 120g. Single porce – velikost je navržena tak, aby krmení bylo snadné. Stačí vyndat z plechovky do misky a obal vyhodit. Bez skladování.

Konzerva je balena ve skupinovém balení po 8ks, ale lze ji koupit i jednotlivě. Řada FALCO DOG i FALCO CAT se skládá celkem ze 3 druhů – jelen kýta, hovězí kýta, losos filet.  Jedná se o 100 % výběrovou svalovinu – konzervy jsou ručně plněny pouze čistou svalovinou. Nepřidáváme žádné obiloviny, rýži, zeleninu, ani droby. Luxusní výrobek pro opravdové gurmány.

2019-03-29 13:49:28 Více


Víte, že pivovarské kvasnice...

...vznikají jako vedlejší produkt při výrobě piva a jsou čistě přírodním produktem. Mají vysoký obsah vitamínů řady B a podporují nejen chuť k jídlu, ale mají také pozitivní vliv na kůži a srst pejsků. Dále také podporují celkovou vitalitu a imunitu pejsků.

V recepturách PROSPERA PLUS jsou pivovarské kvasnice nedílnou součástí granulí určených pro kategorii malých plemen Mini (které mají 1-10kg v dospělosti).

2019-03-27 19:50:10 Více


Čipování a registrace zvířat přímo na veletrhu

Na veletrhu FOR PETS opět najdete veterinární a čipovací ambulanci - VETCENTRUM Duchek, která bude na veletrhu nabízet čipování psů za zvýhodněné ceny, dále také antiparazitika pro zvířata a jejich aplikaci‚ vč. tablet k odčervení a proti klíšťatům, a bezplatnou poradnu v oblasti preventivní péče a výživy.

Chybět nebude ani PET FAMILY – centrální registr zvířat, který na veletrhu představí NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT a do něhož budou moci návštěvníci veletrhu bezplatně registrovat svá domácí zvířata - psy a kočky, ale také fretky, hlodavce, ptáky, terarijní a jiná zvířata v zájmovém chovu. Návštěvníci se psy, kteří nejsou označeni mikročipem, budou mít možnost své psy očipovat ve veterinární a čipovací ambulanci – VETCENTRUM Duchek a označené psy následně registrovat v PET FAMILY – centrálním registru zvířat.

2019-03-27 14:35:41 Více


Těšte se!

Český výrobce SOKOL FALCO odhalí na For Pets dvě velké novinky! Limitovanou velikonoční edici na měsíc duben a zcela NOVOU ŘADU masových konzerv pro psy a kočky. Nové řadě bude věnována část stánku a zapojit se můžete i do soutěže. Jako vždy budou na stánku také probíhat ochutnávky pro vaše mazlíčky a o správném krmení se můžete poradit přímo se zástupci firmy.

SOKOL FALCO vyrábí masové výrobky pro psy a kočky již více jak 25 let. Masové konzervy obsahují 100 % masa a jsou vhodné pro všechna plemena, velikosti i stáří psů a koček. Neobsahují dochucovadla, sóju, konzervační ani barvící látky. Široká nabídka druhů svaloviny a kombinací s droby zajistí psům i kočkám opravdu pestrý jídelníček.

2019-03-27 13:33:48 Více


Víte o kočkách, že...

Průměrný věk koček se neustále zvyšuje a nyní se již pohybuje okolo 15 let. Z oficiálních i neoficiálních zdrojů můžeme dohledat důkazy o stáří kočky přesahujících i 30 let. Za nejstarší kočku se neoficiálně považuje Creme Puff, která se narodila v roce 1967 a dožila se neuvěřitelných 38 let a tří dnů. Délku a kvalitu života Vaší kočky můžete výrazně ovlivnit výběrem kvalitního krmiva.

2019-03-26 19:03:51 Více


Víte, že...

Kočky jsou mnohem lepší sprinteři než lidé. Kočka je lovec a dokáže vyvinout rychlost až 50 km/h, když to vezmeme ve srovnání se známým atletem Usainem Boltem, který dokázal v závodu na 100 metrů vyvinout maximální rychlost 44,72 km/h. Výkony koček jsou úctyhodné a zaslouží si odměny ve formě kvalitních pamlsků.

2019-03-25 18:50:31 Více


Až z daleké Kanady

Přípravy na FOR PETS nepodceňují ani Kanadě. OVEN-BAKED Tradition vám představí granule pečené v peci. Hledejte je na stánku COBBYS PET.

2019-03-22 15:20:56 Více


Víte o psech?

Psí tlama dokáže vyvinout tlak až 90 kg na oblast čtverečního palce a u některých plemen je to až 200 kg

To už chce pořádnou dávku kvalitních hraček.

 

Kočka si dokáže zapamatovat události až na 16 hodin, zatímco psi ne déle než pět minut?

Trénujte jejich hlavu s interaktivními hračkami.

 

Že mezi člověkem a psem je nejpevnější pouto?

Pečujte o něj společným hraním.

 

Mezi 3. až 4. měsícem začíná štěně přezubovat a v tomto období má také zvýšenou potřebu okusovat předměty?

Dopřejte mu vhodné hračky, které mu neublíží při žvýkání.

 

Najdete na stánku SUPER ZOO

2019-03-22 11:48:44 Více


Víte o pralesničkách?

Pralesničky neboli „šípové žáby“ nejsou v zajetí jedovaté? Většina druhů získává svůj jed ve své domovině konzumací drobných bezobratlých živočichů (brouci, mravenci, pavouci apod.). V zajetí jim tuto přirozenou potravu běžně zajistit nedokážeme, jsou tedy naprosto bezpečné a neztrácejí nic ze své krásy a elegance. Pralesničky můžeme chovat v teráriích s nízkým vodním sloupcem (paludáriích), avšak pozor. I přes to, že to jsou žáby, nebývají zpravidla dobrými plavci.

2019-03-21 19:56:33 Více


Víte že?

Užovka červená běžně dorůstá velikosti mezi 100 až 150 cm? I přes to, že se většinu dne ukrývá mezi kameny, v dutinách stromů a v dalších velmi těsných úkrytech, potřebuje v dospělosti terárium s délkou alespoň 90 cm. Jedním z důvodů této velikosti je i vytvoření různých teplotních zón, které zahrnují místo pro výhřev, stejně tak i chladnější část. V malém teráriu tyto podmínky zajistit nemůžeme. Najdete v expozici Repti planet.

2019-03-01 15:52:58 Více


Výstava koček Spring Star Show 2019

Již tento víkend můžete navštívit mezinárodní propagační výstavu koček Spring Star Show 2019. Cílem výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček s průkazem původu. Na výstavě bude propagováno na 150 koček 30 různých plemen z celého světa. Více informací najdete zde.

2019-02-28 14:36:08 Více


Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.

Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.

Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

2019-01-03 12:58:12 Více


Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 1

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale I

 

Přijďte si prohlédnout nové dynamicky laděné SUV Ford EcoSport, větší SUV Kuga a 8–9místné Tourneo Custom. Přítomní specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění.

 

Při příležitosti veletrhů FOR KIDS, FOR PETS, AKTIV 55+ a FOR HORSE je pro vás připravena i zvýhodněná nabídka. Aktuální nabídku skladových vozů naleznete na www.fordskladem.cz

 

2018-04-11 13:26:45 Více


Přijďte si pro radu

Milovníci psů a koní by neměli minout stánek ManMat. Každý den Vám zde bude k dispozici zkušený závodník, který ochotně a odborně poradí s výběrem vhodného postroje, sportu i samotnou technikou.
Přijďte i se svým psem, těšíme se na Vás v hale 2, stánek 2B01

2018-04-11 13:20:31 Více


Seno nejen pro koně

Seno z jihočeských luk, tradičně, s péčí a zkušeností pro vás připravuje firma Plavnická s.r.o.

Seno pro koně, ovce, skot, králíky i domácí mazlíčky pochází z ekologického zemědělství.

Je zbavené prachu a proseté.

Krmnou dávku připravíte snadno a jednoduše.

Je skvělé jako prevence vzniku dýchacích obtíží.

Zkrátka radost s ním krmit.

Hranaté balíky o hmotnosti 10 kg a rozměrech 40 x 50 x 60 cm. Prodej po kusech nebo po paletách (16/20/24 balíků/paleta, chráněné strečovou folií). Nepotřebujete vlastní sklad – zavoláte a my vás zavezeme.

Také jako granulované seno – 100% luční seno, bez konzervantů a pojidel. Průměr granulí 6 mm, balení po 15  nebo 25 kg, prodej jednotlivě nebo po paletách.

Nebo v balení na doma – 7 kg sena v pevné kartonové krabici s víkem z vybraných lokalit, rozměry balení 60 x 40 x 50 cm (V x H x Š).

Najdete na veletrhu FOR HORSE.

2018-04-10 17:31:09 Více


Pojištění koní i domácích mazlíčků

Na stánku České pojišťovny B 11 v Hale 5 dostanete informace o jakémkoli pojištění, v souvislosti s veletrhem však hlavně vašich “mazlíčků“ ( psů, koček, koní), a to včetně výstavní slevy na tato pojištění. Zároveň  pro vás a vaše dětí budou připraveny soutěže o drobné ceny.

 

 

2018-04-09 18:36:31 Více


Britské firmy na FOR PETS

Na veletrhu FOR PETS se již tradičně představí britské firmy s nabídkou chovatelských potřeb a potřeb pro koně, které hledají zastoupení na tuzemském trhu. Všechny společnosti najdete v Konferenčním sále č.1 ve Vstupní Hale I, a to v pátek, 13.4.2018. Od 11.00  do 12.00 hodin pak proběhne přednáška o nových chovatelských trendech v UK.

2018-04-09 13:54:55 Více


Americké firmy na FOR PETS

Na veletrhu FOR PETS se již tradičně představí americké firmy, které hledají zastoupení na tuzemském trhu. Všechny společnosti najdete v Konferenčním sále č.1 ve Vstupní Hale I, a to v pátek, 13.4.2018.

2018-04-09 12:46:16 Více


ČTVRT STOLETÍ SE STELIVEM PRO KOČKY

Snad každý majitel kočky u nás se již s tímto stelivem setkal. Ale málokdo asi tuší, že již v příštím roce to bude celých 25 let, co společnost KERAMOST, a.s. působí na trhu (tj. od přeměny ze státního podniku). Za tu dobu vyrobila přímo ohromné množství nejrůznějších druhů bentonitových hrudkujících steliv, které se liší barvou, jemností mletí či parfumací... Denně tak vyrobí až 70 tisíc ks steliv! A pozor, i při takto enormním množství klade neustálý důraz na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka. Právem se tedy může pyšnit i mezinárodně uznávaným certifikátem BRC, který svědčí o mimořádně vysoké úrovni kvality výroby a nastavených standardů ve společnosti.

2018-04-05 14:36:43 Více


Na veletrhu můžete adoptovat kočičku

Součástí veletrhu bude i tradiční Umisťovací výstava koček z útulků, kterou ve spolupráci s Nadací na ochranu zvířat pořádá časopis HAF & MŇAU. Kočičky na vás budou čekat po celé čtyři dny v hale 2D. Seznam přihlášených útulků najdete zde.

2018-04-03 17:35:13 Více


Doprovodný program veletrhu FOR PETS 2018 je připraven:

2018-03-22 15:06:27 Více


Spring Star Show Praha 2018

Již tento víkend můžete navštívit mezinárodní propagační výstavu koček Spring Star Show Praha 2018. Cílem výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček s průkazem původu. Na výstavě bude propagováno na 150 koček 30 různých plemen z celého světa. Více informací najdete zde.

2018-03-08 11:05:18 Více


Z čeho se vyrábí krmivo pro psy a kočky?

Nedokážete si představit z čeho se opravdu vyrábí krmivo pro psy a kočky? Tak se přijďte podívat na naši ukázku! Představíme Vám co je potřeba na výrobu nejoceňovanějšího krmiva světa značky ORIJEN a co je potřeba u běžných krmiv.

2018-03-05 14:45:30 Více


PET FAMILY – centrální registr zvířat

Další novinkou veletrhu je PET FAMILY – centrální registr zvířat, který na veletrhu představí NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT a do něhož budou moci návštěvníci veletrhu bezplatně registrovat svá domácí zvířata - psy a kočky, ale také fretky, hlodavce, ptáky, terarijní a jiná zvířata v zájmovém chovu. Návštěvníci se psy, kteří nejsou označeni mikročipem, budou mít možnost své psy očipovat ve veterinární a čipovací ambulanci – VETCENTRUM Duchek a označené psy následně registrovat v PET FAMILY – centrálním registru zvířat.

2018-03-02 11:07:00 Více


Nechte si svého psa očipovat přímo na veletrhu

Novinkou veletrhu FOR PETS 2018 je veterinární a čipovací ambulance - VETCENTRUM Duchek, která bude na veletrhu nabízet čipování psů za zvýhodněné ceny, dále také antiparazitika pro zvířata a jejich aplikaci‚ vč. tablet k odčervení a proti klíšťatům, a bezplatnou poradnu v oblasti preventivní péče a výživy.

2018-03-02 10:56:35 Více


8. ročník veletrhu FOR PETS - přihláška ke stažení

8. ročník veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS proběhne od 12. do 15. dubna 2018 v PVA EXPO PRAHA. Pokud i vy máte zájem rozšířit seznam vystavovatelů, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat

 

Přihláška ke stažení zde!

První uzávěrka přihlášek za zvýhodněných podmínek je již 30. 11. 2017.

2017-10-26 15:59:49 Více


Ohlédnutí za jarním souborem veletrhů FOR FAMILY 2017

2017-12-01 10:34:22 Více


Začíná soubor veletrhů FOR FAMILY: přijďte si užít spoustu zábavy

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 otevírají brány souboru veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY. Na jednu vstupenku tak budete moci navštívit veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL, AKTIV 55+ a EkoAuto. V Hale 6 bude po celou dobu veletrhu pro děti připraveno nafukovací skákací městečko na více než 1100 m2! Přijďte si odpočinout, nakoupit a užít spoustu zábavy.

 

Návštěvu veletrhu můžete spojit s LEGO výstavou BRICK REPUBLIC. Dětská vstupenka veletrhů FOR FAMILY slouží jako 70Kč sleva na dětské vstupné výstavy BRICK REPUBLIC.

2017-04-06 09:25:22 Více


Aktuální plánek haly FOR PETS

K nahlédnutí a naladění vám představujeme letošní podobu veletrhu FOR PETS v plánku jednotlivých expozic. V tuto chvíli se pomalu dokončují montáže a již od zítřka vás uvítáme v PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 10:00 hodin. Veletrh poběží do neděle 9. dubna. Těšíme se na vaši návštěvu. Větší obrázek po kliknutí.

2017-04-05 12:16:02 Více


Príma receptář nejen pro milovníky zvířat

Mediálním partnerem veletrhu FOR PETS je jako již tradičně internetový hobby magazín Príma receptář. Jde o online magazín, který svým čtenářům každý den přináší zajímavé soutěže, informace a poradnu na téma dům a byt, zahrada. V neposlední řadě zde najdete články o domácích mazlíčcích. Ostatně zvířata jsou samostatnou kategorií. Nejvíce vyhledávané jsou pak články o psích krmivech.

Na Facebookovém profilu magazínu se pak můžete těšit na další rady a tipy, četná alba fotografií nejen od čtenářů a fotoreportáže z tematických výstav.

2017-04-03 19:54:42 Více
předchozí následující
Plán výstaviště

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje