FOR PETS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR PETS

To tady ještě nebylo! Kulturní léto na výstavišti PVA EXPO PRAHA

Letňanské výstaviště čeká letos velká premiéra. PVA EXPO PRAHA se na více než 2 měsíce promění v jedinečný kulturní areál!

 

Příběh našeho výstaviště píšeme řadu let a nyní do něj přidáváme další kapitolu –⁠ PRAGUE KEMP LETŇANY. V rámci tohoto unikátního projektu si budete moci od 13. 6. do 21. 8. vychutnat více než 60 kulturních představení pod širým nebem. Vždy od úterý do neděle budou na programu koncertydivadelní hry nebo filmy.

 

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Kulturní léto zahájí v sobotu 13. 6. svým koncertem James Cole, na kterého v neděli 14. 6. naváže Prague Film Orchestra. Vystoupení dále potvrdily legendy a hvězdy hudební scény jako Olympic, Arakain, Petra Janů, Václav Neckář & Bacily, Leoš Mareš, Hana Zagorová a Petr Rezek, Michal David, Petr Kolář, Visací Zámek, Rybičky 48, Jelen, Debbi nebo Prague Film Orchestra. O divadelní zážitek se pak postarají hry Natěrač nebo Příště ho zabiju sám!

 

LETNÍ SCÉNA, JAK MÁ BÝT

Díky prvotřídní letní scéně si vždy užijete skvělou show, ze které se vám ani nebude chtít odejít! Připravena bude stage o rozměrech 16 x 11 metrů s LED rozjížděcí stěnou a vysoce kvalitní zvukovou technikou. Na místě najdete také stánky s občerstvením, aby vám během večera opravdu nic nechybělo. Všechno samozřejmě zvládneme za dodržení vládních bezpečnostních opatření. :)

 

PROGRAM NEUSTÁLE AKTUALIZUJEME: https://praguekemp.cz/#schedule

ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK: https://vstupenky-pva.cz/

 

Podle typu akce si můžete vybrat vstupenku na STÁNÍ nebo pro AUTOMOBIL.

Kapacita akcí je OMEZENA: do 21. 6. – 500 osob | od 22. 6. – 1 000 osob

 

NOVINKY A SOUTĚŽE O VSTUPENKY JIŽ BRZY NA  FACEBOOKU A INSTAGRAMU

 

2020-06-08 11:34:38 Více


Veletrh FOR PETS se letos mimořádně koná v září

Jubilejní 10. veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata se uskuteční v náhradním termínu 3. až 6. září 2020. Jsme rádi, že se nám podařilo s vystavovateli a partnery dohodnout na přesunu konání veletrhu FOR PETS do podzimního termínu.

Předprodej vstupenek na nový termín veletrhu bude opět na našem e-shopu vstupenky-pva.cz. Již zakoupené vstupenky na výstavu v původním termínu, budou platné i v novém termínu

Všem milovníkům domácích zvířat děkujeme za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na brzké setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

2020-04-16 10:25:40 Více


Pozvánka na Chinese Pet Fair 2020

CPF2020 je jeden z nejvíc známých veletrhů pro domácí mazlíčky v jižní Číně a předpokládá účast dašlího ročníku na 300 vystavovatelů a 20 000 návštěvníků a to vše na 30 000 metrech čtverečních plochy. Minulý ročník přivítal firmy jako IN PLUS, ROYAL CANIN, PURINA, NUTRAM, PRO PLAN, Petmate, CANIDAE, ISCO, FURminator, VeRUS, Vitakraft, STARMARK, Myfoodie, OUDI PET FOOD, CHONGY, AIDODO,TAILUP, RIYOKA a další. Doprovodný program zahrnuje soutěže v péči o srst, přehlídky psů a koček, oznámení nových produktů, fórum pro pet shopy, a mnoho dalších, oblíbených eventů.

Web: http://www.chinapetfair.com/index.php?lang=en

Kontaktní osoba: Paní Mandy Tsang (grand.gz@grahw.com)

 

2019-09-09 11:25:59 Více


FOR HORSE SHOW - sobota 6. 4. 2019 - VYPRODÁNO!

Rádi bychom vás informovali, že vstupenky na večerní FOR HORSE SHOW na sobotu 6. dubna od 19.30 hodin jsou ZCELA VYPRODÁNY.

 

Na místě na pokladnách již není možné vstupenky zakoupit.

 

Děkujeme za pochopení i za váš zájem.

 

2019-04-06 19:12:52 Více


Králičí hop

 Od ukázek začátečníků až po mistrovské závody. Nenechte si ujít KRÁLIČÍ HOP v Hale 6.

2019-04-03 12:52:04 Více


Rodinné kočáry... Nenechte si ujít prezentaci modelů Ford

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si Vás dovoluje pozvat na prezentaci vozů v Hale 1. Hlavními hvězdami stánku budou 8–9místné Tourneo Custom a Auto roku 2019 v České republice – nový Focus. Společnost jim bude dělat populární SUV – model Kuga. Přijďte si vozy prohlédnout. Přítomní specialisté z JAŠKO MOTOR Vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Při příležitosti veletrhů FOR FAMILY je připravena zvýhodněná nabídka. Více o vozech na www.ford.cz.

 

2019-04-03 09:07:06 Více


Pohodlnější život pro psy a jejich páníčky díky Fiddovi

Unikátní česká mobilní aplikace přinese už za nedlouho spoustu zábavného obsahu, tipů, triků a rad každému milovníkovi psů. A  ještě mnohem víc!

2019-04-02 18:40:16 Více


Představení amerického a britského trhu s chovatelskými potřebami

Stejně, jako v předchozích letech, i letos se na veletrhu FOR PETS představí americký a britský trh s chovatelskými potřebami. Pod taktovkou Americké ambasády a Britské obchodní komory se budete moci setkat se firmami, které hledají zastoupení na českém trhu. Prezentace proběhne 5.4.2019 od 13 hodin ve Vstupní hale I - Konferenční centrum, sál 1.

2019-04-02 09:01:33 Více


Yoggies – velké odhalení

Znáte ten pocit, když se něco chystá? Víte, že to bude něco velkého… ale nevíte co!

Tak přesně v takovém napětí nás udržují Yoggies. Velké odhalení novinky očekáváme na veletrhu FOR PETS.

2019-04-01 16:16:30 Více


Fotokoutek na FOR PETS

Každý chce mít vzpomínku na FOR PETS.
Srdečně vás zveme na návštěvu stánku firmy Akinu CZ kde pro vás bude připravena foto stěna. Stánek 2B14 naleznete v Hale 2. Vaše vytvořená fotka vám bude ihned zdarma vytištěna, a navíc možná bude i výherní ????. Výherní fotografie budou označeny a jejich autor si bude moci vybrat Akinu chutnou pochoutku, hračku, nebo jinou z připravených cen.

Na všechny se moc těšíme.

Vaše AKINU CZ

2019-04-01 15:15:05 Více


Bára Štěpánová – FALCO host

Bára Štěpánová tak, jak ji možná neznáte. Nejenom, že je skvělá herečka, moderátorka, ale také zpěvačka a milovnice zvířat. Přijďte si jí poslechnout v pátek 5.4. v 11:15, 13:15 a 15:30 na FOR PETS (pódium ve Vstupní hale 1). K zastižení bude také na stánku č. 2B18 firmy SOKOL FALCO v hale 2, kde si s ní můžete popovídat nebo se zúčastnit její autogramiády.

2019-04-01 11:43:06 Více


Honza Drobný a VŽDY JE CESTA – aneb ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty

Chcete si poslechnout poutavý příběh Honzy Drobného (nejen) o překonávání překážek či hledání cesty? Přijďte se v sobotu 6.4. ve 13:00 podívat na FOR PETS (Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1) na zajímavé promítání o cestování se psem Tekym, kterého se Honza kdysi jako pochroumaného ujal. Každý posluchač si také může vyzvednout malý dárek a budeme přijímat objednávky na stejnojmennou knihu, která je zcela vyprodaná, ale dotisk vám i s osobním věnováním Honzy rozešleme. S Honzou a jeho současnou čtyřčlennou smečkou se můžete setkat na stánku č. 2B18 firmy SOKOL FALCO v hale 2, kde si s ním můžete popovídat.

 

2019-03-29 18:06:19 Více


Masové konzervy se 100 % masa

Český výrobce FALCO vyrábí masové výrobky pro psy a kočky již více jak 25 let. Masové konzervy obsahují 100% masa a jsou vhodné pro všechna plemena, velikosti i stáří psů a koček. Neobsahují dochucovadla, sóju, konzervační ani barvící látky. Široká nabídka druhů svaloviny a kombinaci s droby zajistí psům i kočkám opravdu pestrý jídelníček. Na stánku budou vystaveny, i k prodeji, všechny druhy i typy konzerv.

Z vlastní výroby je v nabídce také široká paleta sušených masových pochoutek. Při jejich výrobě není použita žádná chemie a jsou sušeny horkým vzduchem. Pro krmení syrovým masem nebo vlastní úpravu, nabízí výrobce více jak 50 druhů mražených mas i mleté salámy. Vše je možné zakoupit na e-shopu nebo na značkových prodejnách.

www.falcokrmiva.com

2019-03-29 13:52:57 Více


Limitovaná edice KRÁLÍK SVALOVINA BEZ KOSTI

Na letošním ročníku výstavy představí výrobce FALCO limitovanou edici masové konzervy KRÁLÍK SVALOVINA pro psy i kočky. Jedná se o jarní novinku, kterou bude možné zakoupit pouze v měsíci DUBNU. Jedná se o 100% poctivé kousky vkládané svaloviny bez kosti. Tato edice se odlišuje nejen druhem masem, ale také víčkem v barvě jarní trávy a velikonoční etiketou. Novinka bude na stánku nejen prezentována, ale také k prodeji po celou dobu výstavy.

Zároveň s dubnovým prodejem bude probíhat celý měsíc i velká fotosoutěž na facebookové stránce SOKOLFALCO. Zapojte se i Vy, výherce získá novinky v hodnotě 2000 Kč.

www.falcokrmiva.com

2019-03-29 13:51:49 Více


ODHALENÍ NOVINKY – nová řada masových konzerv pro psy a kočky

Prvotřídní krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, ras i velkostí. Konzerva o váze 120g. Single porce – velikost je navržena tak, aby krmení bylo snadné. Stačí vyndat z plechovky do misky a obal vyhodit. Bez skladování.

Konzerva je balena ve skupinovém balení po 8ks, ale lze ji koupit i jednotlivě. Řada FALCO DOG i FALCO CAT se skládá celkem ze 3 druhů – jelen kýta, hovězí kýta, losos filet.  Jedná se o 100 % výběrovou svalovinu – konzervy jsou ručně plněny pouze čistou svalovinou. Nepřidáváme žádné obiloviny, rýži, zeleninu, ani droby. Luxusní výrobek pro opravdové gurmány.

2019-03-29 13:49:28 Více


Víte, že pivovarské kvasnice...

...vznikají jako vedlejší produkt při výrobě piva a jsou čistě přírodním produktem. Mají vysoký obsah vitamínů řady B a podporují nejen chuť k jídlu, ale mají také pozitivní vliv na kůži a srst pejsků. Dále také podporují celkovou vitalitu a imunitu pejsků.

V recepturách PROSPERA PLUS jsou pivovarské kvasnice nedílnou součástí granulí určených pro kategorii malých plemen Mini (které mají 1-10kg v dospělosti).

2019-03-27 19:50:10 Více


Čipování a registrace zvířat přímo na veletrhu

Na veletrhu FOR PETS opět najdete veterinární a čipovací ambulanci - VETCENTRUM Duchek, která bude na veletrhu nabízet čipování psů za zvýhodněné ceny, dále také antiparazitika pro zvířata a jejich aplikaci‚ vč. tablet k odčervení a proti klíšťatům, a bezplatnou poradnu v oblasti preventivní péče a výživy.

Chybět nebude ani PET FAMILY – centrální registr zvířat, který na veletrhu představí NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT a do něhož budou moci návštěvníci veletrhu bezplatně registrovat svá domácí zvířata - psy a kočky, ale také fretky, hlodavce, ptáky, terarijní a jiná zvířata v zájmovém chovu. Návštěvníci se psy, kteří nejsou označeni mikročipem, budou mít možnost své psy očipovat ve veterinární a čipovací ambulanci – VETCENTRUM Duchek a označené psy následně registrovat v PET FAMILY – centrálním registru zvířat.

2019-03-27 14:35:41 Více


Těšte se!

Český výrobce SOKOL FALCO odhalí na For Pets dvě velké novinky! Limitovanou velikonoční edici na měsíc duben a zcela NOVOU ŘADU masových konzerv pro psy a kočky. Nové řadě bude věnována část stánku a zapojit se můžete i do soutěže. Jako vždy budou na stánku také probíhat ochutnávky pro vaše mazlíčky a o správném krmení se můžete poradit přímo se zástupci firmy.

SOKOL FALCO vyrábí masové výrobky pro psy a kočky již více jak 25 let. Masové konzervy obsahují 100 % masa a jsou vhodné pro všechna plemena, velikosti i stáří psů a koček. Neobsahují dochucovadla, sóju, konzervační ani barvící látky. Široká nabídka druhů svaloviny a kombinací s droby zajistí psům i kočkám opravdu pestrý jídelníček.

2019-03-27 13:33:48 Více


Víte o kočkách, že...

Průměrný věk koček se neustále zvyšuje a nyní se již pohybuje okolo 15 let. Z oficiálních i neoficiálních zdrojů můžeme dohledat důkazy o stáří kočky přesahujících i 30 let. Za nejstarší kočku se neoficiálně považuje Creme Puff, která se narodila v roce 1967 a dožila se neuvěřitelných 38 let a tří dnů. Délku a kvalitu života Vaší kočky můžete výrazně ovlivnit výběrem kvalitního krmiva.

2019-03-26 19:03:51 Více


Víte, že...

Kočky jsou mnohem lepší sprinteři než lidé. Kočka je lovec a dokáže vyvinout rychlost až 50 km/h, když to vezmeme ve srovnání se známým atletem Usainem Boltem, který dokázal v závodu na 100 metrů vyvinout maximální rychlost 44,72 km/h. Výkony koček jsou úctyhodné a zaslouží si odměny ve formě kvalitních pamlsků.

2019-03-25 18:50:31 Více


Až z daleké Kanady

Přípravy na FOR PETS nepodceňují ani Kanadě. OVEN-BAKED Tradition vám představí granule pečené v peci. Hledejte je na stánku COBBYS PET.

2019-03-22 15:20:56 Více


Víte o psech?

Psí tlama dokáže vyvinout tlak až 90 kg na oblast čtverečního palce a u některých plemen je to až 200 kg

To už chce pořádnou dávku kvalitních hraček.

 

Kočka si dokáže zapamatovat události až na 16 hodin, zatímco psi ne déle než pět minut?

Trénujte jejich hlavu s interaktivními hračkami.

 

Že mezi člověkem a psem je nejpevnější pouto?

Pečujte o něj společným hraním.

 

Mezi 3. až 4. měsícem začíná štěně přezubovat a v tomto období má také zvýšenou potřebu okusovat předměty?

Dopřejte mu vhodné hračky, které mu neublíží při žvýkání.

 

Najdete na stánku SUPER ZOO

2019-03-22 11:48:44 Více


Víte o pralesničkách?

Pralesničky neboli „šípové žáby“ nejsou v zajetí jedovaté? Většina druhů získává svůj jed ve své domovině konzumací drobných bezobratlých živočichů (brouci, mravenci, pavouci apod.). V zajetí jim tuto přirozenou potravu běžně zajistit nedokážeme, jsou tedy naprosto bezpečné a neztrácejí nic ze své krásy a elegance. Pralesničky můžeme chovat v teráriích s nízkým vodním sloupcem (paludáriích), avšak pozor. I přes to, že to jsou žáby, nebývají zpravidla dobrými plavci.

2019-03-21 19:56:33 Více


Víte že?

Užovka červená běžně dorůstá velikosti mezi 100 až 150 cm? I přes to, že se většinu dne ukrývá mezi kameny, v dutinách stromů a v dalších velmi těsných úkrytech, potřebuje v dospělosti terárium s délkou alespoň 90 cm. Jedním z důvodů této velikosti je i vytvoření různých teplotních zón, které zahrnují místo pro výhřev, stejně tak i chladnější část. V malém teráriu tyto podmínky zajistit nemůžeme. Najdete v expozici Repti planet.

2019-03-01 15:52:58 Více


Výstava koček Spring Star Show 2019

Již tento víkend můžete navštívit mezinárodní propagační výstavu koček Spring Star Show 2019. Cílem výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček s průkazem původu. Na výstavě bude propagováno na 150 koček 30 různých plemen z celého světa. Více informací najdete zde.

2019-02-28 14:36:08 Více


Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.

Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.

Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

2019-01-03 12:58:12 Více


Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 1

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale I

 

Přijďte si prohlédnout nové dynamicky laděné SUV Ford EcoSport, větší SUV Kuga a 8–9místné Tourneo Custom. Přítomní specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění.

 

Při příležitosti veletrhů FOR KIDS, FOR PETS, AKTIV 55+ a FOR HORSE je pro vás připravena i zvýhodněná nabídka. Aktuální nabídku skladových vozů naleznete na www.fordskladem.cz

 

2018-04-11 13:26:45 Více


Přijďte si pro radu

Milovníci psů a koní by neměli minout stánek ManMat. Každý den Vám zde bude k dispozici zkušený závodník, který ochotně a odborně poradí s výběrem vhodného postroje, sportu i samotnou technikou.
Přijďte i se svým psem, těšíme se na Vás v hale 2, stánek 2B01

2018-04-11 13:20:31 Více


Seno nejen pro koně

Seno z jihočeských luk, tradičně, s péčí a zkušeností pro vás připravuje firma Plavnická s.r.o.

Seno pro koně, ovce, skot, králíky i domácí mazlíčky pochází z ekologického zemědělství.

Je zbavené prachu a proseté.

Krmnou dávku připravíte snadno a jednoduše.

Je skvělé jako prevence vzniku dýchacích obtíží.

Zkrátka radost s ním krmit.

Hranaté balíky o hmotnosti 10 kg a rozměrech 40 x 50 x 60 cm. Prodej po kusech nebo po paletách (16/20/24 balíků/paleta, chráněné strečovou folií). Nepotřebujete vlastní sklad – zavoláte a my vás zavezeme.

Také jako granulované seno – 100% luční seno, bez konzervantů a pojidel. Průměr granulí 6 mm, balení po 15  nebo 25 kg, prodej jednotlivě nebo po paletách.

Nebo v balení na doma – 7 kg sena v pevné kartonové krabici s víkem z vybraných lokalit, rozměry balení 60 x 40 x 50 cm (V x H x Š).

Najdete na veletrhu FOR HORSE.

2018-04-10 17:31:09 Více


Pojištění koní i domácích mazlíčků

Na stánku České pojišťovny B 11 v Hale 5 dostanete informace o jakémkoli pojištění, v souvislosti s veletrhem však hlavně vašich “mazlíčků“ ( psů, koček, koní), a to včetně výstavní slevy na tato pojištění. Zároveň  pro vás a vaše dětí budou připraveny soutěže o drobné ceny.

 

 

2018-04-09 18:36:31 Více
předchozí následující
Plán výstaviště

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje