FOR PETS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Pro psy s láskou, pro Vás zdarma

Po celoudobu konání veletrhu For Pets budete mít možnost navštívit bezplatnou poradnu od společnosti DOKONÁLÁ LÁSKA , která nabízí 100% přírodní veterinární přípravky pro zvířata a také terapeutické přípravky pro lidi. Produkty ,čistě přírodní, přirozené pro zvíře - i pro člověka, účinné a přitom šetrné a bezpečné. To jsou čistě přírodní veterinární přípravky Dokonalé Lásky pro péči, prevenci i podporu léčby. Péče o zuby a dásně, o ouška, oči, tlapky, kůži a srst, ale i psychický stav - to vše jde lépe s čistou přírodou. Psi, kočky, morčata, potkani, koně, králíčci, ježci, ale i lidé… Každý potřebuje dokonalou lásku.

2023-03-22 13:53:18 Více  

DOPROVODNÝ PROGRAM VELETRHU

Zveme Vás na veletrh a bohatý dorovodný program, který pro návštěvníky připravila

NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT

 

2023-03-16 16:48:16 Více  

ATELIÉR PRO PSY.cz

Chcete krásné fotografie svého psího kamaráda? Přijďte k nám do Ateliéru pro psy na veletrhu FOR PETS! Fotografování pro Vás i  psího parťáka bude nejen báječným zážitkem (ne nadarmo našemu Ateliéru pro psy všichni přezdívají "psí hřiště"), ale především si z našeho setkání odnesete jednu fotografii  pejska zcela zdarma!Více na https://projekt-atelierpropsy.webnode.cz/

Na setkání se těší za  tým Ateliéru pro psy, Martina Burianová, Veve Pavlíková a Luboš Šlapanský.

 

2023-03-02 10:15:23 Více  

12. UMÍSŤOVACÍ VÝSTAVA KOČEK NA FOR PETS 2023

Souběžně s FOR PETS proběhne 12. umísťovací výstava koček ve spolupráci s neziskovou organizací Kočičí a psí azyl.

Něco málo čísel z 11 ročníků této akce. Od roku 2012 do roku 2022 bylo umístěno a svůj nový domov našlo celkem 266 koček! Tj v průměrnu na každém veletrhu 24 kočiček šlo DOMŮ :-). Letos každá umístěná kočka dostane na cestu do nového domova  krmo MARP od společnosti Pučálka s.r.o. a stelivo Keramost. Neváhejte přijďte se podívat a vybrat si kamaráda nebo jenom přispět formou nákupu v charitativních obchůdcích.

2023-02-17 13:42:29 Více  

Dejte nám šanci

Hospic poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným, nemocným či handicapovaným, psům opuštěným, vyhozeným z množíren. Snažíme se jim dvaceti čtyřhodinovou péčí uzdravit rány na těle i na duši způsobené lidmi. Snažíme se napravit to, co jiní pokazili. Učíme psy znovu věřit lidem.

Zvířata u nás nežijí v kotcích, jako v klasických útulcích, ale s námi v našem domě. Chodí na procházky do okolních lesů, jezdí s námi na výlety, mají nonstop k dispozici ruce, které je hladí. Spousta z nich tohle všechno zažívá poprvé v životě.

Samozřejmostí je veterinární péče, kvalitní strava, socializace. Tím vším se snažíme uzdravovat nejen jejich nemocná těla, ale především bolavé duše.

Hledáme ty nejlepší domovy pro psy, jež mohou po uzdravení odejít z Hospicu za novým životem, s těmi, kteří u nás dožívají, jsme až do konce jejich chvil. Neodcházejí za Duhový most sami někde na řetězu u boudy nebo na kachlíkové podlaze studených kotců.

Za šest let, co spolek oficiálně existuje, jsme změnili život několika stovkám psů.

Krom péče o psy na Hospicu se zabýváme také osvětou. Jezdíme na besedy do škol, školek či dětských domovů, kde se děti setkávají s našimi pejsky, učí se bezpečnému kontaktu s nimi a dozvídají se, jak správně o zvíře pečovat. Účastníme se nejrůznějších veřejných akcí, kde popularizujeme adopce starých a handicapovaných psů. Vysvětlujeme problematiku množíren, snažíme se vést lidi k zodpovědnosti a učíme je nezavírat oči a nebýt lhostejní.

Spolek Dejte nám šanci spolupracuje s útulky a ochranářskými organizacemi napříč republikou. 

Stánek "Dejte nám šanci" najdete na veletrhu FOR PETS v hale č. 6

2023-02-06 13:00:16 Více  

GRAND PRIX - nejlepší výrobky veletrhu

Do soutěže GRAND PRIX o nejlepší výrobek veletrhu bylo letos přihlášeno 21 exponátů od 11 vystavovatelů. V soutěži se sešla opravdu široká škála produktů od psí bonboniéry, přes pelíšky, až po venčící oblečení pro páníčky. Hlavní ocenění GRAND PRIX  získala společnost Loype za Stojan na misky. 2 čestná uznání (bez udání pořadí) připadly společnosti SOKOL FALCO za  Velikonoční limitovanou edici JEHNĚ a KRÁLÍK a Nadačnímu fondu FUNKY DOG za FUNKY  mňamky - hypoalergenní hmyzí pamlsky. Všechny přihlášené exponáty najdete zde

2022-04-25 15:33:38 Více  

Známe vítěze TOP EXPO

V letošním roce se na ploše veletrhu sešlo opravdu velké množství vydařených expozic a mnohé z nich byly již v minulosti oceněny. Proto se  komise rozhodla ocenit expozici vystavovatele, který je na veletrhu tradičním účastníkem a v letošním roce si přichystal zbrusu novou expozici z masivního dřeva, která je „na míru šitá nabízeným produktům“

Ocenění TOP EXPO tak získala expozice společnosti TAMER s.r.o.

Další ocenění TOP EXPO - tentokrát v kategorii doprovodných programů získal Český svaz chovatelů, Specializovaná organizace chovatelů morčat.

 

2022-04-10 09:09:20 Více  

Honza Drobný, Teky a Dejte nám šanci pro Vás chystají odměny

AUDIOKNIHA S BÁJEČNÝM VÁCLAVEM VYDROU a produkty pro vaše chlupaté miláčky od TRAUMAPET jako odměna za nákup na našem stánku během For pets 7. - 10. 4.!!! (for-pets.cz)
Autor knihy a kamarád Honza Drobný (resp. spoluautor s Panem Psem TEKYM) fandí našemu hospicu a proto nám jedno věnoval a druhé zajistil.
A NEJEN TO - v sobotu 9. 4. bude od 12h do 15h osobně přítomen, aby vám napsal věnování dle přání do tištěné verze, která jen u nás a prvně v historii bude (během celé výstavy) k dispozici za 50% ceny, přičemž vše nám věnuje.
Bližší podmínky akce: báječné odměny platí pro ty, kteří u nás za naše předměty na podporu chodu hospice utratí min. 1000,- Kč. K audioknize obdržíte kód, na základě kterého si audioknihu stáhnete zdarma.
A z výrobku Traumapet (zubní pasta a orální mast s nano stříbrem, ušní a oční kapky, krém na kůži, ochrana proti parazitům, šampón) si budete moct vybrat jeden dle potřeby.
Více o odměnách na honzadrobny.cz a traumapet.cz 

 

2022-04-09 09:23:08 Více  

Setkání s Kamilou Nývltovou, Bárou Štěpánovou a fenkou Aillou

Kamila Nývltová a Bára Štěpánová jsou nejenom výborné zpěvačky a herečky, ale také obrovské milovnice psů. Přijďte si s nimi popovídat na FALCO stánek č. 2C10 v hale 2. S Kamilou se můžete setkat v pátek 8.4. od 10:00. Ve stejný čas se na Vás bude těšit Bára s její fenkou Aillou, a to v sobotu 9.4. Náš FALCO tým i naše vzácná návštěva Vás rádi uvidíme!

2022-04-07 10:42:03 Více  

NATIVIA velká soutěž o krmivo na půl roku

Přijďte si s námi zasoutěžit na veletrh FOR PETS a vyhrajte krmivo pro vašeho mazlíčka na půl roku ZDARMA nebo 2 rodinné vstupenky do Techmania Science Center! Zapojit se u nás můžou malí i velcí. Těšíme se na vás na stánku 2B16. Slosování proběhne v živém přenose na našem Instagramu nativia_krmivo. Tak nás sledujte. 

2022-04-06 15:43:10 Více  následující
Plán výstaviště

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje