FOR PETS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Soutěž GRAND PRIX veletrhu FOR PETS 2023

Každý rok, je nedílnou součástí veletrhu udílení cen GRAND PRIX. Ocenění  dostá vždy jeden exponát a dále jsou udělena dvě čestná uznání bez udání pořadí. V letošním roce získala cenu GRAND PRIX společnost Løype, za Løype BiocharJedná se přírodní doplněk na podporu trávení. Rostlinné uhlí vyrobené na prahu Jizerských hor, vychytává v trávicím traktu všechny škodlivé látky a díky tomu zmírňuje plynatost, zlepšuje zažívání a podporuje imunitní systém.

Češtné uznání si odnesla společnost Tamer, s.r.o.. za Tamer postroj SOFTY a společnost Haf Laf  za vodítko 3 v 1 Twistline.

 

2023-04-28 10:00:49 Více  

Zveme na křest knihy ZACHRÁNĚNÝ KONÍK

2023-04-12 10:24:28 Více  

Oficiálními vozy veletrhu je značka Ford

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Navštivte na výstavě stánek Louda Auto nebo si řekněte si o nabídku jednoduše na https://forms.fordissimo.cz/Forms/PriceOffer/

2023-04-11 10:35:24 Více  

Módní přehlídka se psy/pro psy

Na veletrhu FOR PETS bude k vidění módní přehlídka.

Velcí i menší psí modelové předvedou regenerační pláštěnky, overaly a trička finské značky PAIKKA. Oficiálním distributorem těchto kvalitních oblečků je firma SweetEnergy.cz. Tyto psí oblečky jsou vhodné pro psy v zátěži, i pro pejsky s potížemi s pohybovým aparátem.

Dále uvidíte na přehlídkovém mole postroje od české značky TAMER. Krátké ergonomické postroje SOFTY z manufaktury TAMER padnou naprosté většině chlupáčů. Tedy i těm, co se mají opravdu dobře. Tvar Y kolem krku je ideálním pro rozložení váhy v tahu a minimálně omezuje pohyb a dech vašeho parťáka.

A v neposlední řadě této show psí fešáci předvedou obojky a vodítka značky WOE obojky. Tady si budete moci povšimnout, že v designu obojku a vodítka existují také náramky pro psí páníčky. Tedy majitelé psů se mohou dokonale sladit se svými čtyřnohými přáteli. WOE obojky jsou vyráběny ručně a to z odolných pevných lan PARACORD 550 o průměru 4 mm.

Pokud si tuto módní show v rámci veletrhu FOR PETS nechcete nechat ujít, jste srdečně zváni k hlavnímu pódiu v sobotu 15.4. ve 14 hodin. Těšíme se na Vás!


 

2023-04-05 14:21:30 Více  

Pozvánka pro milovníky morčátek

Během veletrhu FOR PETS proběhnou 4 jednodenní výstavy morčat. Každý den bude k vidění více než 100 morčat, ze kterých na konci každého výstavního dne vzejde vítěz BEST IN SHOW. A v neděli nejlepší morčata jednotlivých plemen poměří své kvality při soutěži Národní VÍTĚZ FOR PETS 2023. Otevřena bude i prodejní expozice, kde si budou moci návštěvníci morčátka i zakoupit. Při plánování nového čtyřnohého parťáka by měli mít na mysli to, že se jedná o společenská zvířata, která by neměla být sama, proto bychom si měli pořizovat morčata alespoň 2. Veřejnost se bude moci seznámit s většinou uznaných plemen, k vidění budou i morčata cuy - "obříci" a bezsrstá morčata. Chybět nebude ani chovatelská poradna, po celou dobu budou přítomni posuzovatelé a asistenti, kteří budou zodpovídat případné dotazy. Mladí chovatelé připravili pro dětské návštěvníky i tvořivou dílnu a "morčecí kvíz", takže děti si u nás také přijdou na své. Těšíme se na milovníky morčátek!

 

 

2023-03-30 16:12:07 Více  

NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT

2023-03-27 12:57:45 Více  

Pro psy s láskou, pro Vás zdarma

Po celoudobu konání veletrhu For Pets budete mít možnost navštívit bezplatnou poradnu od společnosti DOKONÁLÁ LÁSKA , která nabízí 100% přírodní veterinární přípravky pro zvířata a také terapeutické přípravky pro lidi. Produkty ,čistě přírodní, přirozené pro zvíře - i pro člověka, účinné a přitom šetrné a bezpečné. To jsou čistě přírodní veterinární přípravky Dokonalé Lásky pro péči, prevenci i podporu léčby. Péče o zuby a dásně, o ouška, oči, tlapky, kůži a srst, ale i psychický stav - to vše jde lépe s čistou přírodou. Psi, kočky, morčata, potkani, koně, králíčci, ježci, ale i lidé… Každý potřebuje dokonalou lásku.

2023-03-22 13:53:18 Více  

DOPROVODNÝ PROGRAM VELETRHU

Zveme Vás na veletrh a bohatý dorovodný program, který pro návštěvníky připravila

NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT

 

2023-03-16 16:48:16 Více  

ATELIÉR PRO PSY.cz

Chcete krásné fotografie svého psího kamaráda? Přijďte k nám do Ateliéru pro psy na veletrhu FOR PETS! Fotografování pro Vás i  psího parťáka bude nejen báječným zážitkem (ne nadarmo našemu Ateliéru pro psy všichni přezdívají "psí hřiště"), ale především si z našeho setkání odnesete jednu fotografii  pejska zcela zdarma!Více na https://projekt-atelierpropsy.webnode.cz/

Na setkání se těší za  tým Ateliéru pro psy, Martina Burianová, Veve Pavlíková a Luboš Šlapanský.

 

2023-03-02 10:15:23 Více  

12. UMÍSŤOVACÍ VÝSTAVA KOČEK NA FOR PETS 2023

Souběžně s FOR PETS proběhne 12. umísťovací výstava koček ve spolupráci s neziskovou organizací Kočičí a psí azyl.

Něco málo čísel z 11 ročníků této akce. Od roku 2012 do roku 2022 bylo umístěno a svůj nový domov našlo celkem 266 koček! Tj v průměrnu na každém veletrhu 24 kočiček šlo DOMŮ :-). Letos každá umístěná kočka dostane na cestu do nového domova  krmo MARP od společnosti Pučálka s.r.o. a stelivo Keramost. Neváhejte přijďte se podívat a vybrat si kamaráda nebo jenom přispět formou nákupu v charitativních obchůdcích.

2023-02-17 13:42:29 Více  následující
Plán výstaviště

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje