FOR PETS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR PETS


Láska 14 Intenzivní boswelie

Vystavovatel: Dokonalá Láska - Hala - 2, Stánek - B07

Čistě přírodní veterinární přípravek určený k aplikaci jemným vtíráním do kůže a srsti. Vhodný pro akutní úlevu i pro pravidelnou péči. Pro zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Účinně harmonizuje svalstvo, napomáhá rozvolnění nervových procesů a přispívá komfortizaci psychického stavu. Vhodný pro stárnoucí a stará zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodný pro sportovně aktivní zvířata. Vhodný jako úleva při akutních pohybových obtížích a podpora při rekonvalescenci pooperačních stavů. Vhodný pro psy s epilepsií díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných přírodních látek. Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti, což bývá nejčastěji v rozrušení nebo při námaze.


Tamer

Vystavovatel: Tamer s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Vyrábíme originální příslušenství pro psí parťáky v kolínské manufaktuře Tamer už přes 10 let. Specializujeme se na ruční výrobu kvalitních produktů pro psy s funkčním přesahem. Chceme totiž, aby věci vydržely a fungovaly co nejdéle. Naše parádní vodítko z horolezeckého lana si díky systému EASYLONG zkrátíte nebo prodloužíte snadno dvěma prsty. V super lehkém SOFTY postroji, nebo obojku se váš pes bude cítit komfortně, nezapaří se, a ještě bude vypadat stylově, když poběží pro jednu z našich růčo pletených hraček.


Láska 81 Základní poznávací sada zoofarmakognozie

Vystavovatel: Dokonalá Láska - Hala - 2, Stánek - B07

Nechte svého psa, aby vám ukázal, jakou vnitřní podporu aktuálně opravdu potřebuje. Psi mají funkční vomeronasální orgán, který my lidé máme zakrnělý a neumíme využívat. Ale psi ano – a skvěle. Díky tomuto orgánu a pudové výbavě lehce zanalyzují každou přírodní látku a její aktuální prospěšnost pro organismus. Se základní poznávací sadou zoofarmakognozie můžete zcela bezpečně prozkoumat, jakou přírodní látku vaše zvíře uvítá pro své zdravotní či psychické samoléčení. Vy pak nemusíte pořizovat doplňky a přípravky jen podle lidského (a tedy dost nejasného) úsudku. Budete vědět, po čem sáhnout, protože si to váš pes tak vybral. Věřme svým zvířatům a nechme se inspirovat!


Výživa nové éry: TRIBAL udává směr vývoji krmiv pro psy.

Vystavovatel: ZVĚROKRUH - Hala - 2, Stánek - A01

Na žebříčku kvality krmiv přibyl nový uchazeč o prvenství: zastudena lisované grain-free granule a bezlepkové pamlsky z prvotřídních čerstvých surovin, které si váš pes zamiluje na první přičichnutí a která s nadšením přivítá i jeho žaludek. Seznamte se s novinkou na českém trhu, špičkovými krmivy TRIBAL. Objevíte je na stánku chovatelských potřeb ZVĚROKRUH  v hale č. 2, stanoviště 2A01.


Psí dobrotárna

Vystavovatel: FAMILY BARF - Psí dobrotárna - Hala - 2, Stánek - B15

Náš tým tvoří pár dvounožců a několik čtyřnožců, kteří pečlivě dohlíží na kvalitu našich produktů:-) Děláme věci jinak. Moc nám záleží na tom, abychom nabídli kvalitní produkty z poctivých surovin. Vše děláme srdcem a s láskou. Poctivě, s respektem k přírodě. V roce 2019 jsme začínali jako klasický BARF shop, od jara 2020 (po schválení výroby a výrobních postupů příslušnými orgány) pochází veškerý BARF z naší vlastní výroby. Žádná velkovýroba, jen kvalitní suroviny s certifikátem původu a kvality masa a dva páry rukou. Tvoříme příběh masa. Veškerý BARF kompletně vyrábíme od A do Z, ručně plníme a dovezeme až do boudy. To bychom však nebyli my, kdybychom se nepustili do dalších projektů. Začali jsme sušit vlastní pamlsky. A tak vznikla naše PSÍ DOBROTÁRNA. Sušíme šetrně (na nízkou teplotu) tak, aby to dobré zůstalo zachováno, z poctivých surovin, bez chemie, soli, dochucovadel, bez konzervantů... Zkrátka bez všech látek, které se do pamlsků běžně přidávají a trh je jimi přesycen, avšak jsou pro psy zcela nevhodné! Naše psí sušenky neobsahují lepek a výše zmíněné látky; doplnili jsme je o "přidanou hodnotu" - to jsou různé bylinky, které mají pozitivní vliv na zdraví našich chlupáčů. Vyrábíme i vlastní psí lahůdky - dorty k narozeninám, psí hafiny a další. Naše dobroty nabízíme BEZ OBALU, protože nám záleží i na přírodě. Klidně si vemte vlastní krabičku nebo pamlskovník a naberte si přesně takové množství, jaké si přejete. Vemte k nám své chlupáče, ochutnávka žádoucí???? Chceme pejskům všech ras a velikostí dopřát jen to nejlepší! Stojíme si pevně za tím, co děláme, protože přesně víme, z čeho naše dobroty vyrábíme a co obsahují. Naše prodejny můžete kromě výstav a psích akcí nalézt v Praze (Vršovická 18) a Olomouci (Rejskova 1), případně můžete využít pravidelné trasy našich rozvozů. O všem pravidelně informujeme na sociálních sítích. Tak nás sleduj, ať jsi v obraze


Petlando sušící kabátky a rukavice

Vystavovatel: PETLANDO - Hala - 2, Stánek - B08

Sušící a chladící kabátky a univerzální rukavice oceníte v běžném životě se psem i bez. Kabátky jsme vyvinuli na základě potřeby fyzioterapeutky Ilony Horákové (CertCAAPR), která při své práci potřebovala zvířecího pacienta udržet po hydroterapii v suchu a teple. Boj s mokrými ručníky nahradila šikovným sušícím kabátkem a rukavicemi, které pejska neomezují a po koupeli ho pohodlně vysuší. Náš kabátek může sloužit klasický obleček pro seniory a bezsrstá plemena. Přes léto ho využijete naopak k ochlazení. Univerzální rukavice oceníte jak na úklid vaši domácnosti, tak třeba na osušení mokrých a špinavých tlapek. Naše kabátky a rukavice pro Petlando šijí šikovné české ručičky chráněné dílny, z dvojitého bavlněného froté, které skvěle saje a dlouho vydrží.


Láska 05 Péče o oči

Vystavovatel: Dokonalá Láska - Hala - 2, Stánek - B07

Čistě přírodní směs rostlinných hydrolátů pro péči o oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst. Poskytuje jemný protizánětlivý účinek a podporu oční buňky. Přípravek Láska 05 Péče o oči je nejčastěji používán v těchto situacích a důvodech: ospalky, výtoky z očí, usazování slzného výtoku, nadměrné vysušování, podráždění oka. Když zvíře chce přípravek užívat vnitřně, například olizováním z dlaní, tak mu v tom nebraňte. Zvířata pudově vědí, proč to dělají a může to být významná podpora. V dávce nemusíte zvíře nijak omezovat.


Iso-dog a Iso-cat

Vystavovatel: PETLANDO - Hala - 2, Stánek - B08

Iso-dog a Iso-cat Krmivo pro psy a kočky Iso-dog a Iso-cat vyrábí švýcarská značka SWISS PET SOLUTION již více než 30 let. Výsadou těchto prémiových krmiv je kvalita surovin, které podléhají přísné kontrole, a to především masa, které pochází pouze od regionálních farmářů a BIO farem. Hlavní filosofií celé ISO řady je bezlepkovost, 100% přírodní ingredience, žádné geneticky modifikované suroviny a především švýcarská kvalita. Ve spojení s naším týmem Petlando vznikla nová řada krmiva pro psy s bílou a černou srstí - SPECIAL WHITE HAIR ADULT SENSITIVE.


PrimaDog

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A04

Finské superprémiové krmivo PrimaDog ví, že maso je nejvýznamnější částí jídelníčku každého psa, a proto je i hlavní ingrediencí v nabízených krmivech. Aby měl váš pes vše, co potřebuje pro dlouhý a zdravý život, jsou krmiva nutričně vyvážená a neobsahují pšenici, sóju, umělá sladidla ani barviva. Navíc jsou posílena směsí superpotravin ze severských bylin a bobulí, které přispívají k dobrému zdraví. V nabídce PrimaDog naleznete suchá krmiva, mokrá krmiva, pamlsky a žvýkací kosti – jednoduše to nejlepší pro každé plemeno.


Foresto

Vystavovatel: Foresto - Hala - 2, Stánek - A07

Antiparazitní obojek Foresto zajišťuje účinnou a dlouhodobou ochranu před nevítanými návštěvníky srsti vašeho mazlíčka. Nasazení obojku je velmi jednoduché. Obojek Foresto je bezpečný jak pro vašeho psa, tak i pro vaši rodinu a životní prostředí. Účinnost obojku se díky postupně uvolňujícím látkám pohybuje v rozmezí 7-8 měsíců. Nemusíte tak každý měsíc myslet na novou aplikaci. Navíc je bez zápachu. Obojek o celkové délce 38cm nebo 70 cm dle velikosti psa.


ENERGY DRINK IONS 4DOG

Vystavovatel: Krmiva Hulín - Hala - 2, Stánek - B17

Speciální doplněk výživy pro zchutnění vody a zároveň rychlé doplnění iontů, živin a energie nejen před a po výkonu, ale i při stresu, v době nemoci či po operaci, při delším cestování autem nebo kdykoliv, kdy je třeba psa dostatečně napojit, ale nechce zrovna čistou vodu pít. Správné zavodnění psa ve vypjatých situacích je mnohdy důležitější, než vlastní strava. Podstatně zlepší přípravu psa na výkon a výrazně urychlí následnou rekonvalescenci. Dehydratace organismu prudce snižuje výkon i chuť psa pracovat. Rehydratační iontový nápoj je v sypké instantní formě, se snadnou rozmíchatelností ve studené vodě i v terénu. Pes přijme roztok i ve stresu pro neodolatelnou chutnost nápoje. Vyrobeno z vysoce jakostních surovin vhodných pro psa. Vlastní Individuální vývoj i výroba.


Dingo Liteň

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - C01

Naše společnost je dlouholetým výrobcem tradičních sucharů a dropsů pro psy a nově také krmných piškotů pro drobná zvířata. Psí suchary vyráběné v několika variantách jsou výborným přirozeným nástrojem pro odstraňování zubního kamene. Bezlepkové DROPSY jsou vhodné zvláště pro malé rasy jako pamlsek s funkcí odstraňování zubního kamene. Naše krmné piškoty se vyznačují především nulovým obsahem cukru a jsou proto vhodné pro všechny domácí mazlíčky


BelDiamond.cz

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - C21

Dopřejte svému mazlíčkovi koupel v Bio produktech značky ReQual. Které nedráždí oči, srst krásně hydratují a při pravidelném používání výrazně usnadňují pravidelnou údržbu. Srst zůstává dlouho bez uzlů. Dále nabízíme skvělé pelíšky a autosedačky z paměťové pěny a úžasné hydraulické goomerské stoly. Najdete nás na Veletrhu For-Pets 2023


Akinu VITALITY

Vystavovatel: AKINU CZ - Hala - 2, Stánek - C08

Akinu VITALITY je kompletní řada krmiva a doplňků stravy pro psy i kočky. Akinu VITALITY je řada navržena tak, aby napomohla k dlouhému a spokojenému životu vašich zvířecích parťáků. V granulích Akinu VITALITY naleznete složení sestavené s ohledem na různé věkové a váhové potřeby psů a koček. V konzervách Akinu VITALITY naleznete jen 100 % masa bez dochucovadel nebo chemie. Doplňky stravy nabízíme v ucelené řadě, ve které naleznete jak tablety, tak oleje či sypké prášky. Doplňky stravy Akinu VITALITY pomáhají pečovat o správný vývoj, růst, zažívání, regeneraci, napomáhají při nemocech, bolesti, či se dají užívat jako prevence. V řadě Akinu VITALITY najdete také pamlsky. A to 100 % sušené maso ze zvěřiny z českých lesů. Pečujte chytře, pečujte s námi.


PrimaCat

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A04

Finská značka PrimaCat vyrábí mimořádně kvalitní krmivo pro kočky již od roku 1999. Díky PrimaCat dopřejete vaší kočce nutričně dokonale vyváženou stravu, která obsahuje hlavně spoustu masa. Zároveň krmivo neobsahuje cukr, pšenici ani kukuřici. V sortimentu značky najdete jak suché krmivo, tak řadu mokrých krmiv či funkční pamlsky. PrimaCat = zdravé krmivo, které bude vaší kočce zaručeně chutnat a uspokojí její výživové potřeby při každém krmení.


Výcvikové pamlsky

Vystavovatel: Krmiva Hulín - Hala - 2, Stánek - B17

Výcvikové vařené pamlsky jsou malé, měkké masové peletky nebo kuličky vhodné pro velmi časté odměňování při intenzivním výcviku psa. Průměr je 6, 8 a 12mm. Obsahují pouze přirozené suroviny blízké charakteru krmiva pro psy. Psa odmění, ale nezasytí ani při velmi častém podávání. Vlastní výroba bez lepku, drůbežího masa, barviv, posilovačů chuti a aromat. Na českém trhu v současnosti asi jediný výrobek tohoto charakteru. Je vařený, tuhý, ale ne vysušený a tvrdý. Přirozená intenzivní chuť i vůně. Velikost 6mm je už spíše psychologickou odměnou, pes ji cítí, ale není pro něj objemem, takže neodvádí pozornost od cviku kousáním. V kapse nemastí, vhodné i do dávkovačů. Kuličky 12 mm jsou ideální také „na stopu“. Široké spektrum použitých surovin zajišťuje plnohodnotný obsah a vyváženost živin.


Vetfood

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - C05

Polský výrobce doplňkových krmiv (doplňky pro zvířata), závody se nacházejí v Tarnów, Bochnia a Klaj u Krakova. V nabídce společnosti jsou značky nejen pro zvířata, ale i pro lidi. Tato skutečnost zajišťuje nejvyšší kvalitu. Všechny suroviny používané v produktech společnosti jsou HUMAN GRADE. V provozech společnosti jsou dodržována velmi přísná pravidla pro zajištění nejvyšší kvality, vyrábíme v souladu s normami GMP - závod má certifikáty IFS a ISO 9001. Vetfood vlastní výzkumné a vývojové oddělení, a může se tak plně věnovat vývoji nových, vlastních produktů. Značka je na trhu již přes 15 let a společnost má téměř 30 let zkušeností s výrobou aditiv, mimo jiné pro sportovní výživu a masný průmysl. Pod značkou Vetfood je na trhu více než 55 produktů a více než 200 receptur vyvinutých pro vlastní potřeby i potřeby zákazníků.


Značka Petlando

Vystavovatel: PETLANDO - Hala - 2, Stánek - B08

Na kvalitu jsme pes. Vybíráme ta nejlepší krmiva, pamlsky a další produkty pro dlouhý a zdravý život vašeho zvířecího miláčka. Tým Petlando se skládá z dlouholetých kynologů, chovatelů, veterinářů a milovníků zvířat. Zdraví a pohoda mazlíčků jsou pro nás priorita. Všechny produkty testujeme, včetně našich čtyřnohých členů týmu. Každého dodavatele jsme navštívili osobně, přímo ve výrobně, proto víme, z jakých surovin a jakým způsobem se vyrábějí a stojíme si za jejich deklarovanou kvalitou. Ve výhradním zastoupení pro ČR a SK nabízíme prémiové švýcarské granule Iso-dog a Iso-cat, belgické psí i kočičí pralinky Hupple. Na základě zkušeností s fyzioterapií zvířat (Ilona Horáková, CertCAAPR) jsme vyvinuli sušící kabátky a rukavice. Přijďte si je vyzkoušet na stánku Petlando, těšíme se na vás.


S.O.S. Život pro koně

Vystavovatel: S.O.S. Život pro koně - útulek pro staré a týrané koně" - Hala - 5, Stánek - A11

Spolek S.O.S. Život pro koně - útulek pro staré a týrané koně je zaměřen prvotně na záchranu týraných koní i dalších zvířat. Cílem je pomoci potřebným koním vrátit jim chuť do života či zdraví a také ztracenou důvěru v člověka. V další řadě i seznamovat veřejnost s problematikou týrání zvířat a postupy řešení takových případů.


NOVÝ BRIT CARE PRO PSY – Skvělé pro psy, šetrné k přírodě.

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - D05

Brit Care představuje nový koncept: „Skvělý pro psy, šetrný k přírodě“. Úplnou novinkou je produktová řada Brit Care Sustainable. Superprémiové a udržitelné krmivo šetrné k přírodě určené pro zdravé trávení, zmírnění stresu, zlepšení kondice a podporu imunity. Obsahuje lehce stravitelné a nutričně hodnotné bílkoviny s kompletním obsahem aminokyselin pro skvělou kondici svalů a tkání. Bezlepkové složení je vhodné pro všechny psy bez rizika přibírání na váze. Receptury šetrné k přírodě vyrobené z ekologických proteinů a udržitelných surovin má o 35% nižší dopad na životní prostředí.


Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení

Vystavovatel: Dokonalá Láska - Hala - 2, Stánek - B07

Jemný přírodní zásyp pro psy k zapracování do srsti a kůže je vhodný při alergiích a při kožním diskomfortu. Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění. Zmírňuje projevy alergií různého původu. Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“. Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického


ATELIÉR PRO PSY.cz

Vystavovatel: Ateliér pro psy - Hala - 5, Stánek - B13

Chceš krásné fotografie svého psího kamaráda? Přijď k nám do Ateliéru pro psy na veletrhu FOR PETS! Fotografování pro Tebe i Tvého psího parťáka bude nejen báječným zážitkem (ne nadarmo našemu Ateliéru pro psy všichni přezdívají "psí hřiště"), ale především si z našeho setkání odneseš jednu fotografii Tvého pejska zcela zdarma! Těšíme se na setkání s Tebou a Tvým psím chlupáčkem. Za tým Ateliéru pro psy, Martina Burianová, Veve Pavlíková a Luboš Šlapanský.


Packa pro útulkáče

Vystavovatel: - Hala - 5, Stánek - A06

Také letos můžete na veletrhu FOR PETS 2023 naplnit misky pro útulkáče a přidat svůj podpis mezi další stovky dalších. Pomáhat opuštěným zvířatům můžete u stánku spolku Packa pro útulkáče také například nákupem klíčenek, plecháčků nebo triček a dalších předmětů.


Bonboniéry pro psy

Vystavovatel: Krmiva Hulín - Hala - 2, Stánek - B17

Speciální plněné vařené pamlsky, které jsou složené ze dvou druhů těst různého složení s polotekutým středem s velmi intenzivní chutí. Tvar je kulatý o průměru 35mm. Bonboniéry jsou balené v papírových krabičkách, kde můžete zvolit menší variantu bonboniéry 500g nebo velkou variantu o váze 1kg. Velké balení s průhledným oknem je zajímavým a praktickým dárkem pro každého psa, např. jako neotřelá pozornost při návštěvách jiných chovatelů nebo na oslavu psích narozenin či svátku.


PAIKKA

Vystavovatel: SweetEnergy.cz - Hala - 2, Stánek - C19

Finská značka PAIKKA je mladá a stále se rozvíjející firma, která si dává velmi záležet na kvalitě a propracovanosti každého svého výrobku. Každý produkt má něco navíc oproti běžně dostupným produktům ve své kategorii. Ať už to je například celoreflexní (duhový) efekt, nebo třeba regenerační účinek. Celý sortiment je navržen z nejkvalitnějších materiálů tak, aby vydržel i ve velmi náročných finských podmínkách. Produkty pro psy jsou navrženy z pohledu psa, aby byly co nejfunkčnější, nejodolnější a nejpohodlnější s dlouhou životností. Vždy, když je to možné, vybírá ty nejekologičtější materiály, aniž by ohrozila kvalitu a vlastnosti produktu.


Krematorium zvířat

Vystavovatel: Krematorium zvířat Praha - Hala - 2, Stánek - B16

Krematorium zvířat Praha je místo, kde se můžete důstojně rozloučit se svým pejskem, kočičkou nebo dalším zvířátkem . Jsme první a jediné zvířecí krematorium přímo v hlavním městě Praze. Naleznete u nás vše na jednom místě – kancelář, obřadní síň, chladící box a kremační pec. Unikátní systém Garance zajišťuje, že majitel zvířátka dostane vždy pouze popel svého zvířátka, které prošlo individuální kremací. Vše dokládáme záznamem z kamery. Jsme zde pro chovatele především z Prahy, středních Čech, jižních Čech, Plzeňska a Ústecka.

Více o našich službách a pobočkách naleznete na našich webových stránkách: www.krematoriumzviratpraha.cz.

Jsme tu pro ty, kteří nás milovali ❤


Energy

Vystavovatel: ENERGY, a.s. - Hala - 2, Stánek - C18

Česká firma Energy s přírodními produkty, které již přes 25 let pomáhají lidem i jejich zvířecím kamarádům. Jedná se o mimořádně účinný a nadčasový koncept terapeutických produktů založený na celostním přístupu, vhodný pro všechny druhy zvířat, laiky i veterináře. Při vývoji je kladen důraz na synergické spojení mezi odbornou veřejností a chovateli. Přípravky jsou vyráběny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie a homeopatie. Dosahují vynikajících výsledků jak v prevenci, tak i léčbě a dlouhodobé regeneraci. Chovatelé velmi oceňují zejména IMUNOVET (přírodní antibiotikum), CANNABIVET (CBD prohlubující spánek, zmírňuje nervozitu, žaludeční potíže a bolesti pohybového aparátu), PROBIOVET (přípravek s probiotiky i prebiotiky, obnovuje střevní mikrobiom, posiluje imunitní systém), SKELEVET (díky kolagenu obnovuje poškozenou srst, vyživuje klouby, podporuje mineralizaci kostní tkáně) anebo TICKVET (čistě přírodní repelent snižující riziko napadení vnějšími parazity) a další.


Mixáno vaří pro pejsky i kočičky zdravou a chutnou stravu z kvalitních surovin

Vystavovatel: Mixáno - vaříme pro pejsky i kočičky - Hala - 2, Stánek - A14

V Mixánu stavíme psí přirozenost na první místo, a proto chlupáčům servírujeme maso potravinové kvality, vnitřnosti a čerstvou zeleninu od lokálních farmářů. Věříme, že klíčem ke zdraví mazlíčků je pestrost a kvalita stravy . Složení našich směsí podporuje zdraví kůže, srsti, zdravého trávení a pevných kostí .


INABA

Vystavovatel: INABA-FOODS (EUROPE) - Hala - 2, Stánek - A02

Značka INABA má kořeny v rodinné tradici založené na poskytování prvotřídních surovin a výrobků našim zákazníkům. V roce 1805 založil pan Jošizó Inaba firmu zabývající se mořským lovem čerstvých tuňáků, která poskytovala vysoce kvalitní potraviny rodinám po celém Japonsku. Na základě této tradice lovu mořských plodů začala v roce 1958 firma INABA Foods podnikat v oblasti krmiv pro domácí mazlíčky a v roce 1989 vznikla značka INABA. Naše firma pokračuje ve svých úspěších i v 21. století coby nejoblíbenější výrobce vysoce kvalitních krmiv a pamlsků pro kočky v Japonsku. Dnes jsou výrobky INABA k dostání po celém světě. Naším cílem je poskytovat chovatelům zdravé pamlsky pro jejich milované mazlíčky. Naše produkty jsou nízkokalorické, neobsahují obiloviny, mají vysoký obsah vody a jsou vyrobené bez použití konzervantů a syntetických barviv. Maso v našich výrobcích pochází z kuřat chovaných v přísně kontrolovaném prostředí a naši hlubokomořští tuňáci jsou loveni udržitelným způsobem a opatřeni certifikátem šetrnosti k delfínům. Děláme radost kočičkám a pejskům po celém světě Víme, že Vaše kočka a pejsek jsou důležitými členy Vaší rodiny. Proto je velkou hrdostí firmy INABA vědomí, že poskytujeme neodolatelně chutné a zdravé pamlsky, které dělají radost nejen domácím mazlíčkům, ale i jejich chovatelům.


Pet Art

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A29

Jsme výrobcem doplňků pro domácí mazlíčky se sídlem v Srbsku. Společnost Makroprogres doo sídlí v Bělehradě (Srbsko) a výrobu máme v Krnjesevci, v blízkosti bělehradského letiště a hlavní silnice. V oblasti veterinárních léčiv působíme již od roku 1995. V posledních letech jsme zahájili výrobu krmných doplňků, nejprve pro hospodářská zvířata značky Makroprodukt Natura, následně jsme doplnili o nabídku pro domácí mazlíčky značky Pet-art. V naší nabídce najdete i produkty pro chov holubů. Produkty značky Pet-art jsou připravovány z vybraných surovin na základě zkušeností a znalostí potřeb domácích mazlíčků a příprava splňuje nejvyšší standardy kvality. Logistika přepravy a dopravy našich produktů do jiných zemí není  problém.


Akinu Český les

Vystavovatel: AKINU CZ - Hala - 2, Stánek - C08

NOVINKA 2023 inspirovaná krásou šumavského lesa. V této designové kolekci naleznete kvalitní a pohodlné pelechy, matrace, kukaně a podložky. Pískací, plyšové i odolné přetahovací a plavací hračky. Misky a další nezbytnosti při péči o psa či kočku. Navštivte nás v našem stánku Akinu Český les a prohlédněte si vše na vlastní oči. Budeme se na vás těšit.


HaF laf

Vystavovatel: Haf Laf - Hala - 2, Stánek - A08

Haf Laf je mladá ryze česká progresivní značka s unikátními produkty pro psy. V každém z produktů se snoubí praktičnost a krása. Za značkou stojí Petra, která ruční výrobou vkládá do produktů kousek sama sebe a snaží se předat vysoký standard, který sama jako pejskař od produktů očekává. Navštivte náš stánek a osahejte si jedinečné vodítko 3v1 (obojek, vodítko, postroj), ze kterého váš pejsek nevyroste, nebo koukněte na naše originální obojky, vodítka i hračky pro pejsky. S našimi produkty se procházka změní na Radost na obou koncích.


Běhejme a pomáhejme útulkům

Vystavovatel: - Hala - 5, Stánek - A13

Běhejme a pomáhejme útulkům je jedinečný charitativní projekt, který pomáhá opuštěným zvířatům v útulcích po celé České republice. Hradí útulkům veterinární péči, operace, rehabilitace, krmivo, snažíme se najít domov zvířatům, které jsou v útulku dlouhou dobu. Trička, tašky, čelenky, čepice a náramky Vám budou slušet. Plecháček a ponožky se hodí na výlet do přírody. Pro pejsky máme krásná vodítka, motýlky a navíc vše jde na dobrou věc. Věnují 100 % z prodejní ceny na zvířata bez domova. Celkově již pomohli 181 útulkům (psí, kočičí, týrané koně, farmy) částkou 11 599 027 Kč.


Anidef

Vystavovatel: - Hala - 5, Stánek - B16

AniDef provozuje útulek pro opuštěná nebo týraná zvířata. Poskytuje jim zázemí a zajišťuje tu nejlepší možnou veterinární péči. Všechna zvířátka se v útulku rehabilitují a fyzicky a psychicky připravují na nové milující domovy, které jim během pobytu v útulku hledají. Za 5 let fungování již do nových domovů z útulku AniDef odešlo více jak 1200 ZACHRÁNĚNÝCH ZVÍŘAT. Ve stánku AniDef, kde najdete jak chovatelské potřeby pro pejsky i kočičky, tak i krásné mikiny, trička, tašky nebo třeba i hrníčky, magnetky, plecháčky a nádherné dřevěné bloky a omalovánky. Sortiment je opravdu široký. Design mnoha produktů byl inspirován příběhem konkrétního zachráněného zvířátka, jehož příběh k produktu dostanete. Nákupem jakéhokoliv produktu, PODPOŘÍTE CHLUPÁČE v útulku AniDef. ''


Marp

Vystavovatel: krmiva Pučálka - Hala - 2, Stánek - A03

Myšlenka vyvinout krmivo Marp vzešla v roce 2012 z našich dlouholetých zkušeností v oblasti distribuce krmiv a výživy zvířat a z ambice vytvořit si krmivo dle vlastních představ. Naším hlavním cílem bylo, je a bude přinášet krmiva, která jsou zaměřena na maximální funkčnost. V rámci krmiva Marp nabízíme několik řad granulí, konzerv a pamlsků pro psy a kočky.


AKINU CZ

Vystavovatel: AKINU CZ - Hala - 2, Stánek - C08

Jsme tu pro vás už 30 let! Na začátku byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) tak obohatil naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. Důraz klademe na pomoc při výběru chovatelských produktů. Víme, že čím více času při nákupu ušetříte, tím více času budete moci věnovat svému parťákovi. Proto u nás naleznete ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa. Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny.


CARNILOVE TRUE FRESH – granule z čerstvého masa

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - D05

Navrženo s respektem k instinktivní lásce psa k masu. Unikátní výrobní metoda zachovává původní vlastnosti surovin a přináší výrazný chuťový zážitek, který uspokojuje přirozené instinkty psů. Protože se maso zpracovává čerstvé, Carnilove True Fresh poskytuje extrémní chutnost a vysokou stravitelnost a také přirozenější formu výživy. Vhodné jako alternativa ke krmení metodou BARF. Vyrobeno z čerstvého masa (60%) bez použití mouček. Receptury lze vybrat pro všechny životní fáze psů.


Platinum přírodní krmiva & péče

Vystavovatel: PLATINUM NATURAL - Hala - 2, Stánek - A18

Již 16 let na trhu a stále chceme splnit naší misi. Je pro nás nesmírně důležité, aby se každý chovatel pejska, nebo kočičky dozvěděl o kvalitních krmivech a dopřál svým mazlíčkům jen to nejlepší. Certifikát TÜV zaručuje stále stejnou a poctivou výrobu krmiva. Vyberete si u nás poloměkké granule pro pejsky, nebo křupavou pochoutku pro kočičky? V naší nabídce naleznete také veterinární řadu VETACTIVE, která byla vyvinuta ve spolupráci s veterináři. Dále máte možnost u nás zakoupit zubní péči. Přes 99 % spokojených zákazníků si zvolilo náš produkt a budeme moc rádi, pokud ho vyzkoušíte také. Na našem e-shopu si můžete objednat vzorky krmiva zdarma.


ZVĚROKRUH

Vystavovatel: ZVĚROKRUH - Hala - 2, Stánek - A01

ZVĚROKRUH chovatelské potřeby najdete v hale č. 2 – stánek 2A01.

Letos s sebou přivezeme: • hračky pro mazlíčky značek KONG, ZippyPaws, 4cats, Flamingo nebo Yeowww; • špičková krmiva od NOVINKY na českém trhu TRIBAL, granule Nature’s Protection Superior Care, Annamaet a Alleva; • konzervy Nature’s Protection, Marty a Canagan; • pamlsky TRIBAL, Pet’s Best, Chewllagen, Pet’s Up a Annamaet; • pro drobné savce a ptáky krmiva Cunipic, PUUR a další. A k tomu vám nabídneme: • SLEVU 100 Kč z každých 500 Kč nákupu; • výprodejové koše. Těšíme se na Vás. ;)

Rádi vás uvidíme!


Krmiva GRAND

Vystavovatel: AGRO CS a.s. - KRMIVA GRAND - Hala - 2, Stánek - C06

„Krmiva GRAND jsou česká, superprémiová masová krmiva a pochoutky pro Vaše psy a kočky. Prvotřídní suroviny, vysoký podíl masa, bez chemických konzervantů a dochucovadel - to jsou krmiva GRAND. Zkrátka to pravé pro Vaše čtyřnohé gurmány“


Záchranná služba veterinární Pet Medic

Vystavovatel: Záchranná služba veterinární PET-MEDIC - Hala - 5, Stánek - B20

Záchranná služba veterinární Pet Medic nabízí výjezdy k akutním zdravotním obtížím zvířátek, plánované převozy, eutanasie v prostředí domova a s tím spojené pietní služby. Na veletrhu For Pets si pro váš Pet Medic připravil ukázky první pomoci a vše si budete moci na jejich stánku také nacvičit na vlastním pejskovi či na modelu.


Hupple

Vystavovatel: PETLANDO - Hala - 2, Stánek - B08

jsou vyráběny v pomocí unikátního procesu, který byl vyvinut v Belgii. Díky tomu jsou zachovány všechny důležité živiny. Každý kousek obsahuje prémiové ingredience, především maso a zeleninu dochucovadla v nich nenajdete. Sušenky jsou křehkým zpestřením všedního dne, luxusní pralinky můžete díky vláčnému složení hezky nalámat na kousky, a proto vyhovují i pejskům a kočičkám s horším chrupem. Hupple je víc než jen psí nebo kočičí pamlsek. Je to zdravá přírodní svačina zabalená v praktickém kelímku, která tvoří dokonalé spojení mezi mazlíčkem a jeho a majitelem. S pamlskem se totiž dá cvičit, odměňovat, komunikovat i rozdávat lásku. Protože i u zvířat láska často prochází žaludkem. Petlando je výhradním zástupcem značky Hupple pro ČR a Slovensko.


Výcvikové kalhoty 4dox

Vystavovatel: 4dox - Hala - 2, Stánek - C07

Praktické, extra pohodlné s pružným pasem a dalšími vychytávkami pro pejskaře. Velké kapsy, kam se vejdou hračky i pochoutky. Provedení v letním nebo zimním softshellu a to v mnoha krásných barvách. Velikosti XS- 4XL. "Tyto kalhoty jsou jako moje druhá kůže." Janička Nová "Kalhoty mám již několik let a stále jsou jako nové a to jim dávám opravdu hodně zabrat, nosím je skoro každý den. Jiné už si nekoupím". Lucka Stejskalová


Pet Heroes

Vystavovatel: - Hala - 5, Stánek - B18

Přijďte nakoupit ke stánku Pet Heroes na veletrhu For Pets a podpořte dobrou věc! ???? Na stánku najdete trička, tašky, sešity, skicáky, hrníčky a další užitečné věci, které vám doma prostě nemůžou chybět. U nás si na své přijdou jak pejskaři, tak i kočkaři. A co je nejvíc? Nákupem podpoříte zvířátka v nouzi! ???????? ???? Více na: shop.petheroes.cz


Akinu Flákota

Vystavovatel: AKINU CZ - Hala - 2, Stánek - C08

Akinu Flákota je nová řada sušených pamlsků pro psy a kočky. Odměňte svého parťáka sušeným masíčkem, které pochází z České republiky. Pamlsky jsou nasekané na menší kousky, jsou tak vhodné k odměňování. Díky skvělé chuti a masové vůni se u vašeho parťáka stanou jasnou volbou. Vybrat si můžete hned z několika druhů mas: kachna, ryba, kuře, krůta .


Salvia Veterinary

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A27

Řada bylinných veterinárních přípravků pro udržení zdraví a spokojenosti vašich zvířecích parťáků. Bezalkoholové extrakty z bylin využívaných v tradičních medicínách po celém světě k řešení nejběžnějších zdravotních obtíží, jako jsou močové kameny, problémy s trávením, ošetření drobných ranek a další. Při výrobě těchto bylinných extraktů využíváme vlastní unikátní metodu několikanásobné extrakce a suroviny vysoké kvality, které splňují požadavky na výrobu humánních doplňků stravy. Představují jednoduchou formu podání byliny zvířatům, velmi snadno se přimíchají do potravy. Bezalkoholové extrakty prošly schvalovacím procesem Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv a jsou určené pro užití u zvířat.


Buldočí naděje

Vystavovatel: - Hala - 5, Stánek - A10

Buldočí naděje pomáhá placatým psím plemenům, zejména Francouzským buldočkům, jejich bratrancům Anglickým buldokům a mopsům, v nouzi. Kromě aktivní pomoci buldokům a buldočkům v opravdové nouzi je také hlavní náplní OSBN osvěta veřejnosti. Snažíme se mezi lidmi otevřít diskuzi o množírnách psů a nekontrolovaném chovu psů bez průkazu původu, upozorňujeme na důležité věci týkající se chovu, zdraví a soužití s brachycefalickými plemeny a v neposlední řadě chceme ukázat buldoky takové, jací opravdu jsou – jako báječné psí společníky s velkým srdcem a nekonečným smyslem pro humor. Je to jen sídlo firmy, nemáme žádné kamenné zázemí, pejsky si dočaskujeme u sebe doma.


Pamlskový ráj

Vystavovatel: Miroslava Svitáková - Pamlskový ráj - Hala - 2, Stánek - B03

For Pets je již naše srdeční záležitost. Moc rádi Vás zase po roce uvidíme. Letos jsme si připravili novou kolekci s názvem mořský svět z dílny Dogworldgraphics, najdete ji na mopech, kožešinách a vše co jste od nás zvyklí. Takže přijďte mrknout do našeho barevného veselého stánku pro nějakou tu odměnu, budeme se těšit. Váš Pamlskový ráj.


ALAVIS

Vystavovatel: ALAVIS - Hala - 2, Stánek - A05a

U stánku značky ALAVIS najdete na FOR PETS veterinární přípravky pro psy, kočky a koně. ALAVIS nabízí širokou škálu produktů pro péči o pohybový aparát, ale také o imunitu, stres a nervozitu nebo zuby a dásně. Dále také produkty na hojení při poraněních kůže nebo pro péči o srst. V poslední době také rozšiřuje svou řadu přípravků s obsahem látky CBD. Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České republice v prodeji již od roku 2003, splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti.


Sokol Falco

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B06

SOKOL FALCO s.r.o. je česká rodinná firma s tradicí již od roku 1993. Vyrábíme již 30 let masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky. Po celá léta se řídíme naším sloganem: „Vyrábíme opravdu z masa“.


Animalis

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B13

Naše společnost ANIMALIS, s.r.o. a její značka CRAZYPAWS je tu pro vás už od roku 2015. Maloobchodně a velkoobchodně distribuujeme nejen na český a slovenský trh kvalitní produkty pro zvířátka světových značek, které si sami dovážíme přímo do výrobců. Kromě velkoobchodního a maloobchodního prodeje a e-commerce sale se aktivně účastníme českých, slovenských i zahraničních výstav a pet eventů. Jsme striktne prozákaznicky orientovaná firma s nabídkou jedinečných a kvalitních produktů světových značek jako např. Waudog, Maelson, Mediterranean, Puller, Liker, Flyber, Acana, Show Tech, 4pets, Recordit, Geloren, Dr.Petikon, Niggeloh, O´TOM, Suitical, Rukka Pets, Red Dingo, Tracker a pod.


Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně

Vystavovatel: Dokonalá Láska - Hala - 2, Stánek - B07

Čistě přírodní přípravek pro pravidelnou péči o psí zuby a dásně. Je ideální pro prevenci a v intenzivním dávkování také pro podporu léčby. Pomáhá udržovat dásně i chrup v dobrém stavu. Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje zubní kámen u psa. Napomáhá odstranění zápachu dentálního původu. Jen stěží najdete jiný přípravek s takovouto účinnosti, který je čistě přírodní a navíc pejskům velice vyhovuje a často jej sami vyžadují.


SweetEnergy.cz

Vystavovatel: SweetEnergy.cz - Hala - 2, Stánek - C19

Jsme SweetEnergy.cz a nabízíme originální produkty pro psy, ze kterých si vybere každý chlupáč i jeho páníček. Zaměřujeme se především na kvalitu a originalitu našich produktů. Všechny naše produkty s láskou navrhujeme a následně testujeme na svých psech, kteří jsou nedílnou součástí naší rodiny. Poznáte nás třeba podle naší legendární duhové kolekce obojků, vodítek a pamlskovníků. Nabízíme také rozmanitý výběr přetahovacích hraček, pletených a přetahovacích vodítek, obojků, multifunkční agility vodítek a spousty dalšího.


Kousací a žvýkací hračky KONG

Vystavovatel: ZVĚROKRUH - Hala - 2, Stánek - A01

Kousací a žvýkací hračky KONG jsou skvělou pomůckou pro ukrácení dlouhé chvíle, péči o chrup a podporu tvorby slin. Vhodné jsou jak pro štěňata v období prořezávání a výměny zubů, tak pro dospělé a stárnoucí psy. Hračky KONG se právem řadí k těm nejlepším na trhu. Jak mezi nimi vybírat a jak je co nejlépe využít vám poradíme na stánku ZVĚROKRUH v hale č. 2, stanoviště 2A01.


Pestaurace Fitmin

Vystavovatel: - Hala - 5, Stánek - A01

Pestaurace Fitmin v hale č. 5 je zážitkem nejen pro psy, ale i pro jejich páníčky, kteří chtějí čím dál častěji dopřát svým parťákům něco z našeho lidského standardu. V jídelním lístku si podle pachové stopy pes sám vybere, na co má chuť, krmivo dostane naservírované na stříbrném talíři, ozdobené zeleninou a bylinkami. V samotném menu nechybí holistické krmivo Fitmin Purity, při jehož výrobě bylo použito čerstvé maso ve vysoké kvalitě. Dále krmivo obsahuje ovoce, zeleninu a bylinky, které přispívají ke kvalitnímu a dlouhému životu vašeho mazlíčka. Holistická řada Fitmin Purity neobsahuje obiloviny ani potenciální alergeny (pšeničný lepek, kukuřičný gluten). Namísto nich je použit hrách a brambory, díky kterým je pozitivně snižován glykemický index krmiva, čímž se snižuje riziko obezity. Pro psy nabízíme v řadě Purity i receptury s rýží, která se tráví pomalu a dovoluje tělu využít uvolněnou energii po mnohem delší dobu.


Hravá kočka/Hravý pes

Vystavovatel: Hravá kočka/Hravý pes - Hala - 2, Stánek - B09

Jsme český výrobce a naším cílem je vyrábět co nejkvalitnější produkty pro naše čtyřnohé miláčky. Všechno si navrhujeme a testujeme sami, od designu až po finální výstup. Každý výrobek zpracováváme jednotlivě a ručně, jedině tak můžeme dosáhnout požadovaných hodnot kvality. Výroba designových potřeb pro Vaše domácí mazlíčky nás především baví a věříme, že se naše radost a nadšení přenese do Vašich domácností skrze originální, designový a kvalitní český výrobek.


Yoggies - zdravá krmiva pro psy a kočky 100% bez chemie

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B11

V Yoggies jsme milovníci psů a koček a vyvíjíme a vyrábíme pro ně zdravá krmiva 100% bez chemie, aby s námi mohli žít spokojený život co nejdéle. Jsme česká rodinná firma a jednička na trhu s nejširším sortimentem zdravých krmiv pro psy a kočky 100% bez chemie, obilí, sóji, lepku a konzervantů. Suroviny, které používáme k výrobě našich produktů patří k těm nejkvalitnějším a pochází výhradně z ověřených evropských zdrojů. Pestrá nabídka krmiv Yoggies zahrnuje granule lisované za studena až s 87 % masa a probiotiky, unikátní syrovou potravu nejvyšší kvality B.A.R.F. s probiotiky a kloubní výživou, masové konzervy, náš originální jogurt pro psy a kočky, pečené i lyofilizované pamlsky, doplňky potravy a mnoho dalšího. Naše krmiva jako jediná na trhu obsahují živá probiotika v konečném produktu a receptury našich krmiv jsou sestaveny co nejpřirozeněji po vzoru přírody. Vyzkoušejte náš jedinečný koncept pestré potravy. Přesvědčte se sami, že ve světě Yoggies skutečně „Zdraví začíná v misce®“!


Kolagenový doplněk výživy Chondro Ball

Vystavovatel: Krmiva Hulín - Hala - 2, Stánek - B17

Kolagenová koule s Chondroprotektivy, to je kompletní a velmi silná výživa kloubů, vazů a šlach pro psy. Obsahuje ve vysoké míře veškeré stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů. Zesílený účinek s přídavkem MSM proti bolesti a Vitamínu C pro účinnější využití protektiv - ochranných látek. Nepostradatelný doplněk pro: Štěňata i dospělé psy především středních, velkých a obřích plemen, psy ve vysoké zátěži a psy seniory. Všechny suroviny jsou ve vysoce stravitelné kvalitě. Samotná Kolagenová koule má unikátní chutnost a sežere ji každý pes i po žrádle. Možno použít i jako zdravý pamlsek.


Plán výstaviště

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje